zbiórka na mecz klasy okręgowej z KS Damnica niedziela 5 maja godz.16.00 Stadion Miejski
JUNIORZY D1
poniedziałek 29 kwietnia godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY D2
wtorek 23 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E1
wtorek 23 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E2
wtorek 23 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
AKADEMIA PIŁKARSKA
grupa I (roczniki 2018 i 2019, juniorzy G1), trener PAWEŁ WŁADYCZAK; wtorek 30 kwietnia godz.16.00-17.00 Stadion Miejski
grupa II (roczniki 2016 i 2017, juniorzy F2), trener PAWEŁ WEGNER
grupa III (rocznik 2015, juniorzy F1), trener PAWEŁ WEGNER
grupa IV (roczniki 2013 i 2014, juniorzy E1 i E2), trener KRZYSZTOF DUDZIC; wtorek 23 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa V (rocznik 2012, juniorzy D2), trener BARTŁOMIEJ LICA; wtorek 23 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa VI (rocznik 2011, juniorzy D1), trener NORBERT MUCHA; poniedziałek 29 kwietnia godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
TENIS STOŁOWY
» IV turniej o Grand Prix - sezon 2003/2004
8 lutego 2004 roku w hali Zespołu Szkół w Debrznie odbył się IV turniej tenisa stołowego o Grand Prix Debrzna. W imprezie wzięło udział 34 zawodników z Bytowa, Czarnego, Chojnic, Domisławia, Piły, Szczecinka, Grzymisławia, Stanisławki i Debrzna. Końcowe rezultaty turnieju i punktacja za poszczególne miejsca liczące się do klasyfikacji generalnej.
miejsce
zawodnik
punkty
1
Andrzej Krawczyk (Szczecinek)
40
2
Rafał Obara (Debrzno)
37
3
Grzegorz Kaczała (Szczecinek)
35
4
Krzysztof Piotrowski (Chojnice)
33
5
Rafał Godlewski (Domisław)
31
6
Wiesław Płotek (Bytów)
29
7
Sebastian Michno (Debrzno)
27
8
Grzegorz Białek (Piła)
25
9 - 12
Tomasz Smółka (Debrzno)
Mirosław Kisełyczka (Debrzno)
Edward Taterka (Piła)
Krzysztof Płotek (Bytów)
po 20
13 - 16
Artur Magdziak (Domisław)
Roman Piotrowski (Chojnice)
Kajetan Rosiński (Debrzno)
Janusz Czarniecki (Debrzno)
po 15
17 - 24
Rafał Wcisło (Piła)
Andrzej Rosiński (Debrzno)
Radosław Chmielewski (Domisław)
Zbigniew Brach (Szczecinek)
Zdzisław Kalitowski (Piła)
Sławomir Kopeć (Piła)
Marian Szczukiecki (Czarne)
Kazimierz Szalewski (Stanisławka)
po 10
25 - 34
Ryszard Muzolf (Chojnice)
Krzysztof Mróz (Domisław)
Dariusz Kłóta (Piła)
Sławomir Babiński (Debrzno)
Przemysław Marek (Grzymisław)
Łukasz Czaja (Stanisławka)
Zygmunt Okuniewski (Chojnice)
Łukasz Łysak (Chojnice)
Rafał Małolepszy (Stanisławka)
Błażej Rosiński (Debrzno)