Odwołany sparing z Rawysem05.02.2023r.
Przewidziany na niedzielę 5 lutego o godz.12.00 mecz kontrolny seniorów MKS-u Debrzno z Rawysem Raciąż został odwołany. Drużyny miały się spotkać na boisku ze sztuczną nawierzchnią tucholskiego OSiR-u, jednak już wczoraj w godzinach przedpołudniowych, po obfitych opadach śniegu, zarządca obiektu poinformował, iż nie będzie w stanie przygotować murawy do gry i wszystkie potyczki widniejące w kalendarzu na weekend 5/6 lutego zostały skreślone z rozpiski.

Identycznie zresztą wyglądało to na chojnickim "Modraku", gdzie również mecze nie odbywały się. W tej sytuacji kolejnym sprawdzianem dla Czerwono-Niebieskich tej zimy stanie się wyjazdowy mecz z Tarnovią Tarnówka w sobotę 11 lutego o godz.14.30. Naturalnie jeśli pogoda pozwoli, bo na tę chwilę obraz bocznego boiska w Tarnówce (naturalna nawierzchnia) nie jest nadzwyczaj optymistyczny.