Atrakcyjne zawody dla juniorów rocznika 200625.06.2020r.
Swój letni turniej mają od 1999 roku seniorzy, w tym roku bliźniaczą imprezę zrealizujemy również dla naszej młodzieży z rocznika 2006. Juniorzy C2 (a od 1 lipca już juniorzy C1), czyli ekipa Pawła Władyczaka występująca w lidze wojewódzkiej, także zagrają w Pucharze Lata i co najistotniejsze z bardzo wartościowymi przeciwnikami, co ma m.in. przyczynić się do odpowiedniego przygotowania do zbliżającego się kolejnego sezonu. Całość zaplanowaliśmy na sobotę 18 lipca w godz.11.00-17.00.

Nad Debrzynkę przybędą trzy kluby, których zawodnicy z tej kategorii wiekowej w swoich regionach grają na co dzień na tym samym szczeblu co czerwono-niebiescy. Na Stadionie Miejskim, oprócz emkaesiaków, czyli przedstawicieli Pomorza zaprezentują się otóż drużyny z trzech innych województw: kujawsko-pomorskiego (Zawisza Bydgoszcz), wielkopolskiego (Nielba Wągrowiec) oraz zachodniopomorskiego (AP Szczecinek).

Bardziej obszerną zapowiedź zawodów zamieścimy naturalnie na kilka dni przed rywalizacją, w tym miejscu w uzupełnieniu informujemy jedynie, iż turniej odbędzie się jako ważny element projektu pod nazwą "Sport dla każdego - MKS dla gminy Debrzno 2020" dofinansowanego przez Gminę Debrzno. Ponadto, o czym z radością pragniemy obwieścić, patronat nad imprezą objęła firma TRILUX.