Juniorzy C2 też sparują08.06.2020r.
Mecze towarzyskie po długiej przerwie zaczęli rozgrywać seniorzy MKS-u, w ślad za nimi idą również juniorzy C2 (rocznik 2006 i młodsi) prowadzeni przez Pawła Władyczaka. W najbliższych tygodniach wyjdą na boisko co najmniej sześciokrotnie, aby spotkać się z rówieśnikami, przygotowując powoli formę do nowego sezonu. Serię gier sparingowych zaczniemy jutro w Chojnicach.

O godz.18.30 na obiekcie ze sztuczną nawierzchnią "Modrak" czerwono-niebiescy zagrają z Chojniczanką. Następnie w niedzielę 14 czerwca o godz.10.00 zmierzymy się u siebie ze Spartą Złotów, a w środę 17 czerwca pojedziemy do Szczecinka, aby skonfrontować się o godz.17.30 z tamtejszą Akademią Piłkarską. Kolejny sprawdzian to mecz u siebie z Czarnymi Czarne (wtorek 23 czerwca o godz.18.00), a piątą "kontrolkę" stanowi spotkanie z Tucholanką Tuchola w Debrznie w środę 1 lipca. W tym przypadku godzina zawodów jest jeszcze do uzgodnienia.

18 lipca na Stadionie Miejskim odbędzie się natomiast turniej o "Puchar Lata" dla juniorów rocznika 2006. Trwa jeszcze ustalanie obsady tej imprezy, lecz na pewno wezmą w niej udział cztery kluby, w tym oczywiście gospodarze z MKS-u Debrzno.