Czwarta lokata MKS-u, Słonka z bramkarską statuetką18.01.2020r.
Dobiegła końca Sępoleńska Liga Futsalu w kampanii 2019/2020, w której pierwszy raz w historii pokazali się piłkarze MKS-u Debrzno. W ostatnim meczu sezonu czerwono-niebiescy, mimo prowadzenia do przerwy 2:0, ulegli rywalom z Kamień Team 4:5. Jak się później okazało, ta przegrana nie miała negatywnych konsekwencji, jeśli chodzi o ostateczne miejsce w rozgrywkach. Emkaesiacy uplasowali się na czwartym w gronie w sumie piętnastu drużyn, które w listopadzie wystartowały w zmaganiach. W konfrontacji z Kamieniem po dwa gole zdobyli Krzysztof Szawarniak i Szymon Szcześniewski.

Podsumowując: łącznie futboliści z ul. Sportowej pojawili się na boisku Krajny Arena 13 razy (licząc zmagania ligowe i pucharowe), wygrywając siedmiokrotnie i sześć razy schodząc z placu gry na tarczy. Zespół debrzeński strzelił 76 bramek, tracąc 49. Golkiperów przeciwnych ekip pokonywało jedenastu zawodników. Najskuteczniejszy był wspomniany wyżej Szawarniak (17 trafień), za nim znalazł się w tej klasyfikacji Martin Romanek (wychowanek MKS-u, obecnie KS Sportis Łochowo) z 13 golami, a swoiste podium zamknął także gościnnie występujący w składzie znad Debrzynki Szcześniewski (na co dzień LZS Wałdowo) z 10 bramkami. Oprócz tego drogę do siatki odgadli: Kamil Masternak i Norbert Mucha (po 8), Wojciech Marzec (6), Michał Kawczak i Wojciech Marczak (po 4), Paweł Władyczak (3), Krzysztof Dudzic (2) i Błażej Borucki (1).

Alan Maxfloor Studio Mardo to zwycięzcy ligi, druga pozycja przypadła gospodarzom z Natura Meble, a "brąz" Gromowi Barkowo. Duże wyróżnienie powędrowało do rąk Sławomira Słonki z MKS-u, którego wybrano najlepszym bramkarzem I ligi. Gratulacje!