Bierzemy udział w Programie Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich 05.07.2019r.
30 czerwca minął termin zgłoszeń do Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich, prowadzących szkolenie w przedziale wiekowym U6 - U13. To nowatorska inicjatywa futbolowej centrali, mająca na celu swoiste skatalogowanie zainteresowanych podmiotów zajmujących się tym tematem i zarazem udzielenie klubom określonej pomocy finansowej z przeznaczeniem m.in. na wynagrodzenia dla trenerów oraz podnoszenie ich kwalifikacji.

MKS Debrzno złożył stosowny wniosek 27 czerwca, na obecną chwilę pozostaje nam czekać na dalsze kroki, a zatem informację czy klub został zakwalifikowany do certyfikacji, która będzie odbywać się w okresie od 1 do 30 września 2019 r. W przypadku pozytywnego przejścia całej procedury nastąpi nadanie odpowiedniego stopnia certyfikatu, ważnego potem przez dwa sezony, tj. do 30 czerwca 2021 roku.