"Chrupek Cup 2019" z udziałem emkaesiaków12.06.2019r.
W sobotę 15 czerwca 2019 r. o godz.9.00 rozpocznie się doroczny turniej piłki nożnej dzieci "Chrupek Cup". Tym razem na złotowskim Stadionie Miejskim zaprezentuje się szesnaście drużyn z rocznika 2008 (i młodsi). Zawody są jednocześnie memoriałem znanego w przeszłości i cenionego działacza miejscowej "Sparty" Adama Kaliniaka. Głównym organizatorem przedsięwzięcia jest Football Academy Fair Play przy współudziale Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej.

Młodzi piłkarze będą grać na czterech boiskach w czterech grupach, a następnie w zależności od zajętego miejsca czeka ich w II fazie rywalizacja o ostateczne lokaty. Pojedynczy mecz potrwa 12 minut. Oprócz gospodarzy (FA Fair Play Złotów) oraz zespołu Łukasza Płóciennika, czyli AP 2012 MKS Debrzno, w imprezie pojawią się następujące ekipy: Noteć Czarnków, Gedania Gdańsk, Gedania II Gdańsk, Akademia Reissa Jarocin, Iskra Krajenka, Football Academy Leszno, Tęcza Łobżenica, Akademia Reissa Poznań, PKS Racot, Pogoń Szczecin, Farmutil Śmiłowo, Błękitni Wronki, FA Respect Zakrzewo i Sparta Złotów.