Sprawdzian rocznika 200908.05.2019r.
Na jednym z chojnickich "Orlików" spotkały się dzisiejszego popołudnia (w ramach treningu) ekipy dziesięciolatków miejscowej Chojniczanki i MKS-u Debrzno. Dla drużyny Dariusza Piekarskiego ten pożyteczny sparing był swoistym preludium przed czekającym czerwono-niebieskich 11 maja wyjazdem do Tuchomia na pierwszy wiosenny turniej ligowy.

Wyniku meczu nie podajemy, bo... jak najczęściej praktykuje się w tego typu przypadkach (i dobrze) padające bramki nie są tak istotne jak ogólny walor szkoleniowy. Modzi emkaesiacy zagrali w Grodzie Tura w następującym zestawieniu: Aleks Czyżykowski, Maksymilian Czyżykowski, Jakub Jaśkiewicz, Wojciech Kalla, Bartosz Karbownik, Rafał Kaszubowski, Marek Majewski, Antoni Pazdzioch, Antoni Sadowski, Tomasz Stępniak i Miłosz Szyszka.

Podziękowania dla Rodziców za współudział w organizacji wyjazdu do Chojnic.