Zmiana terminu majowego meczu ze Słupią27.03.2019r.
W planie wiosennych gier o punkty w klasie okręgowej drużyny seniorów MKS-u Debrzno nastąpiła dzisiaj ważna korekta. Przewidziane na sobotę 11 maja o godz.17.30 spotkanie na własnym boisku ze Słupią Kobylnica odbędzie się wg nowych postanowień dzień później, tj. w niedzielę 12 maja o godz.17.00.

Zmiany dokonał nasz klub powiadamiając o tym fakcie w systemie extranet Komisję ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej oraz naturalnie zespół gości. Przyczyną tej roszady jest inna zmiana w terminarzu, która dotyczy juniorów C2 MKS-u. Otóż 11 maja o godz.11.00 czerwono-niebiescy mieli się zmierzyć w tej kategorii wiekowej na wyjeździe z Gryfem Słupsk. Rywale przesunęli wczoraj godzinę rozpoczęcia tej potyczki na 15.00, a ponieważ trenerem debrzneńskiego teamu jest Sławomir Słonka, który jak doskonale wiedzą kibice emkaesiaków, strzeże bramki dorosłej ekipy znad Debrzynki, nie zdążyłby na zawody z kobylniczanami po zakończeniu konfrontacji swoich piłkarzy z gryfitami. Jedynym rozsądnym wyjściem w zaistniałej sytuacji była poprawka, o której wyżej.