Pojutrze następna próba młodzieży22.02.2019r.
Juniorzy B (rocznik 2002 i młodsi) MKS-u w niedzielę 24 lutego o godz.9.00 przystąpią do rywalizacji w kolejnej halowej imprezie. Jej organizatorem jest Polonia Jastrowie. Debrznianie będą jedną z sześciu ekip, które wezmą udział w turnieju. Oprócz zawodników Łukasza Płóciennika zagrają w nim dwa zespoły gospodarzy, a poza tym FA Fair Play Złotów, Sparta Złotów i Iskra Krajenka. Jak widać zapowiadają się "małe mistrzostwa powiatu złotowskiego plus", bowiem czerwono-niebiescy to jedyna drużyna spoza tego terenu.

Całe zawody to dwanaście potyczek po 15 minut każda. Przewidziano dwie grupy po trzy teamy, a potem półfinały "na krzyż" oraz spotkania o trzecie i pierwsze miejsce. Najsłabsze zespoły z obydwu grup stoczą natomiast dwumecz o piątą lokatę. Łatwo wywnioskować, że wszyscy uczestnicy imprezy wyjdą na boisko czterokrotnie.