W niedzielę odwiedzimy Jastrowie16.02.2019r.
Aż dwanaście drużyn przystąpi do rywalizacji w turnieju halowej piłki nożnej rocznika 2004 (i młodsi), który 17 lutego o godz.9.00 odbędzie się w Jastrowiu. Stawką w imprezie są puchary ufundowane przez burmistrza tego miasta. Zawody organizuje miejscowa Polonia, która jako gospodarz desygnuje do nich aż trzy ekipy. Ponadto zagrają: Iskra Krajenka (dwa zespoły), Orzeł Wałcz, Orzeł 2010 Wałcz, Lubuszanin Trzcianka, Joga Bonito Okonek, Pionier 95 Borne Sulinowo, Soccer Stars Piła i AP 2012 MKS Debrzno.

Klub z Grodu Dzika reprezentować będzie, podobnie jak w ubiegłotygodniowym turnieju w Wałczu, team rocznika 2005 (i młodsi) trenowany przez Sławomira Słonkę. W chwili sporządzania tego materiału nie było pewności jaki system gry przyjmą organizatorzy. Najprawdopodobniej stawkę podzielą na trzy grupy po cztery drużyny każda.