wtorek 15 lipca godz.18.30-20.30 Stadion Miejski i czwartek 17 lipca godz.19.00-20.30 Stadion Miejski; zbiórka na mecz sparingowy z Tęczą Brusy niedziela 20 lipca godz.16.00 Stadion Miejski
JUNIORZY C2
przerwa w zajęciach
JUNIORZY D2
przerwa w zajęciach
JUNIORZY E2
przerwa w zajęciach
JUNIORZY F1
przerwa w zajęciach
JUNIORZY F2
przerwa w zajęciach
AKADEMIA PIŁKARSKA
grupa I (roczniki 2018 i 2019, juniorzy F2), trener PAWEŁ WŁADYCZAK; przerwa w zajęciach
grupa II (rocznik 2017, juniorzy F1), trener KRZYSZTOF DUDZIC; przerwa w zajęciach
grupa III (rocznik 2016, juniorzy E2), trener BARTŁOMIEJ LICA; przerwa w zajęciach
grupa IV (rocznik 2015, juniorzy E1), trener BARTŁOMIEJ LICA; przerwa w zajęciach
grupa V (roczniki 2013 i 2014, juniorzy D1), trener KRZYSZTOF DUDZIC; przerwa w zajęciach
grupa VI (roczniki 2010, 2011 i 2012, juniorzy B2), trener BARTŁOMIEJ LICA; przerwa w zajęciach
AKTUALNOŚCI
Pikulik wraz z Kadrą Pomorza skonfrontuje się ze słynnym Juventusem!
01.12.2018r.
Na poniedziałek 3 grudnia 2018r. przewidziano ostatnią w tej rundzie konsultację Kadry Pomorza rocznika 2006, której głównym punktem będzie towarzyski mecz drużyny Tomasza Borkowskiego i Krzysztofa Wilka z rówieśnikami ze słynnego Juventusu Turyn. Po bardzo udanym występie w "kontrolce" z Gedanią Gdańsk zawodnik MKS-u Debrzno Dominik Pikulik, grający na co dzień w zespole juniorów C2 emkaesiaków prowadzonym przez Sławomira Słonkę, ponownie znalazł uznanie w oczach sztabu szkoleniowego i otrzymał powołanie na to niezwykle atrakcyjnie zapowiadające się spotkanie. Gratulujemy!
Do potyczki z ekipą z Półwyspu Apenińskiego dojdzie w nowoczesnym obiekcie Olimpijski FC, usytuowanym w Gdańsku przy ul. Meissnera 5. Futboliści zagrają na zadaszonym boisku ze sztuczną nawierzchnią w ogrzewanej hali pneumatycznej. Początek spotkania o godz.11.30.
Wykaz powołanych piłkarzy i ich przynależność klubowa: