TENIS STOŁOWY
» II turniej o Grand Prix - sezon 2004/2005
48 zawodników wzięło udział w drugim turnieju tenisa stołowego z cyklu Grand Prix Debrzna na sezon 2004/05 organizowanego przez nasz klub. To absolutny rekord frekwencji w historii tej imprezy, biorąc pod uwagę także poprzednią edycję. Po ciekawej rywalizacji zwyciężyli Sławomir Januszewski z Chojnic (kategoria do 40 lat) i Andrzej Krawczyk ze Szczecinka (powyżej 40 lat).
Następny turniej zaplanowano na 16 stycznia 2005 roku o godz. 10:00.

Rezultaty końcowe wraz z punktami do klasyfikacji generalnej Grand Prix.

KATEGORIA WIEKOWA DO 40 LAT
miejsce zawodnik punkty
1 Sławomir Januszewski (Chojnice) 40
2 Marcin Lica (Sępólno Krajeńskie) 37
3 Rafał Godlewski (Domisław) 35
4 Stanisław Deneszewski (Szczecinek) 33
5 - 6 Grzegorz Kaczała (Szczecinek)
Sebastian Michno (Debrzno)
po 30
7 - 8 Grzegorz Kwiatkowski (Szczecinek)
Damian Rabko (Szczecinek)
po 26
9 - 12 Sławomir Babiński (Debrzno)
Artur Magdziak (Domisław)
Marcin Krawczyk (Szczecinek)
Adam Kalek (Stanisławka)
po 20
13 - 16 Andrzej Rosiński (Debrzno)
Łukasz Łysak (Chojnice)
Krzysztof Stoltman (Chojnice)
Michał Gappa (Chojnice)
po 15
17 - 24 Krzysztof Pieragowski (Chojnice)
Alan Molenda (Debrzno)
Łukasz Dudzic (Debrzno)
Grzegorz Dudek (Debrzno Wieś)
Grzegorz Kopczyński (Chojnice)
Paweł Lizakowski (Chojnice)
Łukasz Czaja (Stanisławka)
Michał Obarzanek (Debrzno)
po 10
25 - 32 Przemysław Szczubiał (Debrzno)
Łukasz Paluch (Szczecinek)
Jakub Wołek (Debrzno)
Dawid Bugaj (Debrzno)
Dariusz Dudek (Debrzno Wieś)
Przemysław Marek (Grzymisław)
Dariusz Piekarski (Debrzno)
Marcin Molenda (Debrzno)
po 5


KATEGORIA WIEKOWA POWYŻEJ 40 LAT
miejsce zawodnik punkty
1 Andrzej Krawczyk (Szczecinek) 40
2 Jerzy Januszewski (Chojnice) 37
3 Leszek Jodaniewski (Człuchów) 35
4 Grzegorz Białek (Piła) 33
5 - 6 Andrzej Witaszek (Debrzno)
Edward Taterka (Piła)
po 30
7 -8 Adam Jonczyk (Szczecinek)
Krzysztof Mróz (Domisław)
po 26
9 - 12 Robert Kluczewski (Piła)
Marian Szczukiecki (Czarne)
Jerzy Bodnar (Szczecinek)
Zygmunt Narloch (Chojnice)
po 20
13 - 16 Henryk Bieliński (Czarne)
Zdzisław Wiśniewski (Czarne)
Zbigniew Brach (Szczecinek)
Zdzisław Kalitowski (Piła)
po 15


Sponsor II turnieju:
  CANPOL - Odejewski
  www.odejewski.pl

::  Copyright © 2003-2020 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::