TENIS STOŁOWY
» Klasyfikacja generalna Grand Prix Debrzna - sezon 2003/2004
(Do klasyfikacji generalnej wliczają się 3 najlepsze wyniki danego zawodnika uzyskane spośród 4 turniejów)

lp. zawodnik punkty
1 Andrzej Krawczyk (Szczecinek) 117 (20+40+37+40)
2 Grzegorz Kaczała (Szczecinek) 115 (40+33+40+35)
3 Rafał Obara (Debrzno) 107 (20+37+33+37)
4 Marcin Barniak (Borzytuchom) 97 (35+31+31+0)
5 Sebastian Michno (Debrzno) 91 (29+20+35+27)
- Wiesław Płotek (Bytów) 91 (33+29+29+29)
7 Rafał Godlewski (Domisław) 83 (37+15+0+31)
8 Radosław Chmielewski (Domisław) 67 (20+27+20+10)
- Krzysztof Płotek (Bytów) 67 (27+0+20+20)
10 Krzysztof Piotrowski (Chojnice) 64 (31+0+0+33)
11 Zbigniew Płotek (Bytów) 60 (0+35+25+0)
12 Tomasz Smółka (Debrzno) 45 (5+20+0+20)
- Roman Piotrowski (Chojnice) 45 (10+10+20+15)
- Artur Magdziak (Domisław) 45 (15+15+10+15)
15 Janusz Czarniecki (Debrzno) 40 (0+25+0+15)
- Mirosław Kisełyczka (Debrzno) 40 (20+0+0+20)
- Ryszard Muzolf (Chojnice) 40 (0+20+15+5)
18 Marcin Krawczyk (Szczecinek) 35 (25+10+0+0)
- Andrzej Rosiński (Debrzno) 35 (10+5+15+10)
- Rafał Wcisło (Piła) 35 (0+10+15+10)
21 Edward Taterka (Piła) 30 (0+0+10+20)
- Zygmunt Okuniewski (Chojnice) 30 (0+20+5+5)
- Kajetan Rosiński (Debrzno) 30 (5+5+10+15)
24 Grzegorz Kwiatkowski (Szczecinek) 27 (0+0+27+0)
25 Grzegorz Białek (Piła) 25 (0+0+0+25)
- Henryk Bieliński (Czarne) 25 (10+15+0+0)
- Leszek Jodaniewski (Człuchów) 25 (15+10+0+0)
- Ryszard Klepaczko (Bytów) 25 (10+0+15+0)
- Krzysztof Mróz (Domisław) 25 (10+5+10+5)
- Marian Szczukiecki (Czarne) 25 (0+10+5+10)
- Sławomir Kopeć (Piła) 25 (0+10+5+10)
32 Antoni Biedziuk (Szczecinek) 20 (0+0+20+0)
- Zbigniew Brach (Szczecinek) 20 (0+0+10+10)
- Sławomir Babiński (Debrzno) 20 (0+5+10+5)
35 Andrzej Trapp (Bytów) 15 (15+0+0+0)
- Mariusz Pogarzeff (Domisław) 15 (15+0+0+0)
- Robert Borzyszkowski (Bytów) 15 (0+15+0+0)
- Błażej Rosiński (Debrzno) 15 (10+0+0+5)
- Dariusz Kłóta (Piła) 15 (0+10+0+5)
- Przemysław Marek (Grzymisław) 15 (0+10+0+5)
- Łukasz Łysak (Chojnice) 15 (0+5+5+5)
42 Błażej Redzimski (Lipka) 10 (10+0+0+0)
- Grzegorz Żyliński (Szczecinek) 10 (10+0+0+0)
- Zbigniew Siwik (Piła) 10 (0+0+10+0)
- Grzegorz Poraziński (Piła) 10 (0+0+10+0)
- Zdzisław Kalitowski (Piła) 10 (0+0+0+10)
- Kazimierz Szalewski (Stanisławka) 10 (0+0+0+10)
- Łukasz Czaja (Stanisławka) 10 (0+5+0+5)
- Lech Wrzeszcz (Lipka) 10 (5+5+0+0)
50 Dariusz Jędrzejak (Debrzno) 5 (5+0+0+0)
- Jacek Redzimski (Lipka) 5 (5+0+0+0)
- Władysław Pastewski (Myśligoszcz) 5 (5+0+0+0)
- Rafał Gałka (Debrzno) 5 (0+5+0+0)
- Grzegorz Dudek (Debrzno Wieś) 5 (0+5+0+0)
- Marzena Głuszek (Debrzno) 5 (0+5+0+0)
- Maciej Redzimski (Lipka) 5 (0+5+0+0)
- Rafał Małolepszy (Stanisławka) 5 (0+0+0+5)

::  Copyright © 2003-2020 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::