Wampol s.c. Debrzno
Adam Sikorski
Bartłomiej Sikorski
NZOZ
"Almus"
Debrzno
    TENIS STOŁOWY
» IV liga, grupa A - sezon 2018/19
Lp.ZespółM.Pkt.Pkt.bilans Z.R.P.
1. C.S.T. Czarne 10 16 89-47 8 0 2
2. UKS LIS II Sierakowice 10 15 90-52 7 1 2
3. ZSP Jedynka Bytów 10 14 83-62 7 0 3
4. MKS Debrzno 10 11 78-69 5 1 4
5. ASiST KS Beniaminek 03 Starogard Gdański 10 4 54-81 2 0 8
6. Diament Świeszyno 10 0 17-100 0 0 10
» 1. seria
C.S.T. Czarne10-7UKS LIS II Sierakowice
ZSP Jedynka Bytów10-7ASiST KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
MKS Debrzno10-3Diament Świeszyno
Sebastian Michno- Dariusz Antoniuk 3:0 (11:4, 11:3, 11:5)
Daniel Orłowski- Marek Leman 3:0 (11:6, 11:6, 11:5)
Mirosław Kisełyczka- Marcin Majewski 3:2 (11:6, 9:11, 12:14, 13:11, 11:8)
Adam Łukaszewski- Tomasz Czutro 0:3 (9:11, 6:11, 5:11)
Orłowski/Łukaszewski- Antoniuk/Leman 1:3 (13:11, 10:12, 11:13, 10:12)
Kisełyczka/Michno- Majewski/Czutro 3:0 (11:9, 11:8, 11:3)
Michno- Leman 3:1 (11:5, 7:11, 11:4, 11:4)
Orłowski- Grzegorz Dalecki 3:0 (11:4, 11:3, 11:9)
Łukaszewski- Majewski 0:3 (6:11, 4:11, 9:11)
Kisełyczka- Czutro 3:0 (11:5, 11:2, 11:7)
Michno- Majewski 3:0 (11:7, 11:3, 11:7)
Kisełyczka- Dalecki 3:0 (11:5, 11:2, 11:5)
Orłowski- Czutro 3:1 (11:2, 11:6, 8:11, 11:3)
29.09.2018, 16:00
» 2. seria
UKS LIS II Sierakowice10-0Diament Świeszyno
ASiST KS Beniaminek 03 Starogard Gdański6-10MKS Debrzno
Fabian Peikowski- Mirosław Kisełyczka 1:3 (8:11, 11:6, 10:12, 7:11)
Claudia Zielińska- Adam Łukaszewski 3:0 (11:5, 12:10, 11:8)
Anna Szurgot- Sebastian Michno 3:1 (8:11, 11:6, 11:7, 11:6)
Bartosz Peikowski- Daniel Orłowski 3:0 (11:8, 13:11, 11:7)
F. Peikowski/B. Peikowski- Orłowski/Łukaszewski 3:0 (11:5, 11:3, 11:8)
Zielińska/Szurgot- Kisełyczka/Michno 1:3 (11:7, 4:11, 5:11, 5:11)
F. Peikowski- Łukaszewski 3:0 (11:8, 11:6, 11:1)
Zielińska- Kisełyczka 2:3 (10:12, 11:9, 10:12, 11:8, 8:11)
B. Peikowski- Michno 2:3 (11:6, 14:12, 7:11, 5:11, 12:14)
Szurgot- Orłowski 0:3 (7:11, 7:11, 9:11)
F. Peikowski- Michno 2:3 (5:11, 11:13, 11:9, 11:4, 9:11)
Szurgot- Kisełyczka 0:3 (5:11, 2:11, 6:11)
Zielińska- Orłowski 0:3 (6:11, 6:11, 4:11)
B. Peikowski- Łukaszewski 3:0 (12:10, 11:6, 11:6)
F. Peikowski- Orłowski 2:3 (14:12, 7:11, 14:12, 7:11, 3:11)
B. Peikowski- Kisełyczka 0:3 (11:13, 5:11, 8:11)
09.10.2018, 18:00
C.S.T. Czarne10-6ZSP Jedynka Bytów
» 3. seria
ZSP Jedynka Bytów10-4UKS LIS II Sierakowice
MKS Debrzno3-10C.S.T. Czarne
Mirosław Kisełyczka- Piotr Kostera 1:3 (9:11, 8:11, 11:5, 3:11)
Daniel Orłowski- Mirosław Żubertowski 1:3 (5:11, 4:11, 11:9, 2:11)
Sebastian Michno- Marian Szczukiecki 3:2 (11:7, 10:12, 7:11, 11:6, 12:10)
Lech Wrzeszcz- Eugeniusz Maśnik 0:3 (3:11, 6:11, 3:11)
Orłowski/Wrzeszcz- Żubertowski/Kostera 0:3 (3:11, 6:11, 8:11)
Kisełyczka/Michno- Maśnik/Żubertowski 0:3 (12:14, 8:11, 6:11)
Kisełyczka- Żubertowski 3:0 (11:6, 11:8, 11:6)
Orłowski- Kostera 1:3 (9:11, 13:11, 4:11, 2:11)
Wrzeszcz- Szczukiecki 0:3 (6:11, 4:11, 8:11)
Michno- Maśnik 1:3 (5:11, 11:7, 10:12, 9:11)
Kisełyczka- Szczukiecki 3:1 (14:12, 11:4, 6:11, 11:4)
Michno- Kostera 0:3 (4:11, 13:15, 8:11)
Orłowski- Maśnik 0:3 (8:11, 6:11, 3:11)
27.10.2018, 18:00
Diament Świeszyno0-10ASiST KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
w Starznie
» 4. seria
UKS LIS II Sierakowice10-1ASiST KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
C.S.T. Czarne10-0Diament Świeszyno
w Starznie
ZSP Jedynka Bytów10-7MKS Debrzno
Wiesław Płotek- Mirosław Kisełyczka 3:1 (8:11, 11:8, 11:6, 11:9)
Zbigniew Płotek- Lech Wrzeszcz 3:0 (11:8, 11:8, 11:9)
Krzysztof Płotek- Sebastian Michno 0:3 (3:11, 3:11, 3:11)
Krzysztof Babiński- Daniel Orłowski 2:3 (8:11, 11:4, 12:14, 12:10, 3:11)
Babiński/Z. Płotek- Wrzeszcz/Orłowski 3:2 (11:7, 7:11, 16:18, 14:12, 11:5)
W. Płotek/Krefta- Kisełyczka/Michno 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 9:11)
W. Płotek- Wrzeszcz 3:0 (11:6, 11:5, 11:2)
Z. Płotek- Kisełyczka 2:3 (11:7, 8:11, 11:8, 10:12, 9:11)
Babiński- Michno 0:3 (9:11, 8:11, 8:11)
K. Płotek- Orłowski 3:1 (11:8, 11:7, 10:12, 11:6)
W. Płotek- Michno 3:1 (11:9, 8:11, 11:9, 11:8)
K. Płotek- Kisełyczka 0:3 (7:11, 6:11, 6:11)
Z. Płotek- Orłowski 3:0 (11:7, 11:8, 11:9)
Krefta- Wrzeszcz 3:1 (11:9, 11:8, 9:11, 12:10)
W. Płotek- Orłowski 3:0 (11:8, 11:7, 11:7)
Krefta- Kisełyczka 1:3 (11:7, 7:11, 10:12, 10:12)
Z. Płotek- Michno 3:2 (11:6, 12:14, 10:12, 11:9, 11:6)
05.11.2018, 19:45
» 5. seria
MKS Debrzno9-9UKS LIS II Sierakowice
Mirosław Kisełyczka- Arkadiusz Langa 3:1 (11:5, 6:11, 13:11, 11:6)
Sebastian Michno- Seweryn Kąkol 1:3 (6:11, 11:5, 8:11, 7:11)
Adam Łukaszewski- Dawid Hendrych 0:3 (3:11, 5:11, 9:11)
Daniel Orłowski- Ramona Nowak 3:0 (11:7, 11:7, 11:9)
Orłowski/Łukaszewski- Kąkol/Nowak 0:3 (7:11, 10:12, 6:11)
Kisełyczka/Michno- Langa/Hendrych 3:0 (11:9, 11:9, 12:10)
Kisełyczka- Kąkol 2:3 (11:8, 12:10, 7:11, 9:11, 10:12)
Michno- Langa 3:0 (11:7, 11:8, 11:7)
Orłowski- Hendrych 3:1 (11:9, 11:6, 10:12, 11:2)
Łukaszewski- Nowak 0:3 (6:11, 8:11, 9:11)
Kisełyczka- Hendrych 3:0 (11:5, 11:9, 11:6)
Łukaszewski- Langa 0:3 (7:11, 6:11, 7:11)
Michno- Nowak 3:2 (11:8, 11:8, 5:11, 4:11, 11:5)
Orłowski- Kąkol 3:2 (11:9, 9:11, 11:8, 4:11, 11:8)
Kisełyczka- Nowak 3:0 (11:2, 11:3, 11:4)
Orłowski- Langa 0:3 (8:11, 8:11, 8:11)
Michno- Hendrych 1:3 (7:11, 8:11, 12:10, 5:11)
Łukaszewski- Kąkol 1:3 (6:11, 4:11, 11:0, 8:11)
02.12.2018, 11:00
Diament Świeszyno3-10ZSP Jedynka Bytów
w Starznie
ASiST KS Beniaminek 03 Starogard Gdański4-10C.S.T. Czarne
» 6. seria
UKS LIS II Sierakowice10-1C.S.T. Czarne
ASiST KS Beniaminek 03 Starogard Gdański3-10ZSP Jedynka Bytów
Diament Świeszyno2-10MKS Debrzno
Tomasz Czutro- Daniel Orłowski 1:3 (5:11, 11:0, 4:11, 11:13)
Marek Leman- Lech Wrzeszcz 1:3 (6:11, 4:11, 11:6, 7:11)
Dariusz Antoniuk- Sebastian Michno 0:3 (9:11, 9:11, 2:11)
Ryszard Klepaczko- Mirosław Kisełyczka 3:2 (11:9, 14:12, 11:13, 9:11, 13:11)
Czutro/Leman- Orłowski/Wrzeszcz 0:3 (5:11, 7:11, 9:11)
Antoniuk/Klepaczko- Kisełyczka/Michno 0:3 (3:11, 9:11, 3:11)
Czutro- Wrzeszcz 1:3 (9:11, 5:11, 12:10, 13:15)
Leman- Orłowski 2:3 (7:11, 11:7, 4:11, 11:9, 11:13)
Dalecki- Łukaszewski 2:3 (11:2, 8:11, 7:11, 11:7, 9:11)
Antoniuk- Kisełyczka 0:3 (5:11, 14:16, 8:11)
Czutro- Łukaszewski 3:1 (11:5, 8:11, 11:4, 11:4)
Antoniuk- Orłowski 1:3 (11:7, 3:11, 4:11, 2:11)
28.11.2018, 17:30
w Starznie
» 7. seria
Diament Świeszyno8-10UKS LIS II Sierakowice
w Starznie
MKS Debrzno10-3ASiST KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
Mirosław Kisełyczka- Fabian Peikowski 3:0 (11:9, 11:9, 11:8)
Sebastian Michno- Anna Szurgot 3:1 (11:3, 11:6, 9:11, 11:9)
Lech Wrzeszcz- Claudia Zielińska 3:0 (11:3, 11:4, 11:9)
Daniel Orłowski- Bartosz Peikowski 3:0 (11:4, 11:4, 11:6)
Orłowski/Wrzeszcz- F. Peikowski/B. Peikowski 3:2 (8:11, 11:7, 7:11, 11:7, 11:9)
Kisełyczka/Michno- Zielińska/Szurgot 3:0 (11:3, 11:4, 11:4)
Kisełyczka- Szurgot 3:0 (11:2, 11:6, 11:2)
Michno- F. Peikowski 2:3 (9:11, 9:11, 11:6, 11:9, 9:11)
Orłowski- Zielińska 3:0 (11:2, 11:8, 11:7)
Łukaszewski- B. Peikowski 0:3 (1:11, 5:11, 7:11)
Kisełyczka- Zielińska 3:1 (11:7, 9:11, 11:8, 11:7)
Łukaszewski- F. Peikowski 0:3 (8:11, 6:11, 8:11)
Michno- B. Peikowski 3:0 (11:4, 11:5, 11:2)
17.12.2018, 18:00
ZSP Jedynka Bytów10-8C.S.T. Czarne
» 8. seria
UKS LIS II Sierakowice10-1ZSP Jedynka Bytów
C.S.T. Czarne10-3MKS Debrzno
Mariusz Pogarzeff- Mirosław Kisełyczka 3:0 (11:5, 15:13, 11:3)
Eugeniusz Maśnik- Lech Wrzeszcz 3:0 (11:2, 11:8, 11:9)
Piotr Kostera- Sebastian Michno 0:3 (12:14, 8:11, 8:11)
Marian Szczukiecki- Daniel Orłowski 3:0 (11:2, 11:7, 11:6)
Pogarzeff/Kostera- Orłowski/Wrzeszcz 3:0 (12:10, 11:6, 11:6)
Maśnik/Szczukiecki- Kisełyczka/Michno 3:0 (11:9, 12:10, 11:5)
Pogarzeff- Wrzeszcz 3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 13:11)
Maśnik- Kisełyczka 2:3 (11:6, 13:11, 9:11, 6:11, 7:11)
Szczukiecki- Michno 0:3 (5:11, 5:11, 8:11)
Kostera- Orłowski 3:0 (11:4, 12:10, 11:9)
Pogarzeff- Michno 3:0 (16:14, 11:6, 11:8)
Kostera- Kisełyczka 3:2 (4:11, 11:6, 7:11, 11:3, 14:12)
Maśnik- Orłowski 3:2 (11:8, 7:11, 8:11, 11:7, 11:6)
12.01.2019, 11:00
ASiST KS Beniaminek 03 Starogard Gdański10-1Diament Świeszyno
» 9. seria
ASiST KS Beniaminek 03 Starogard Gdański6-10UKS LIS II Sierakowice
Diament Świeszyno0-10C.S.T. Czarne
w Czarnem
MKS Debrzno10-6ZSP Jedynka Bytów
Mirosław Kisełyczka- Zbigniew Płotek 3:1 (13:11, 11:3, 4:11, 11:5)
Daniel Orłowski- Krzysztof Płotek 0:3 (4:11, 7:11, 10:12)
Lech Wrzeszcz- Krzysztof Babiński 1:3 (10:12, 11:7, 3:11, 8:11)
Sebastian Michno- Wiesław Płotek 3:2 (8:11, 11:7, 11:6, 4:11, 11:5)
Orłowski/Wrzeszcz- Babiński/Z. Płotek 3:2 (8:11, 11:13, 12:10, 11:3, 11:7)
Kisełyczka/Michno- K. Płotek/W. Płotek 3:0 (11:4, 11:9, 11:7)
Kisełyczka- K. Płotek 3:0 (11:4, 11:6, 11:5)
Orłowski- Z. Płotek 3:0 (11:8, 11:4, 12:10)
Michno- Babiński 3:2 (7:11, 11:8, 7:11, 12:10, 11:8)
Wrzeszcz- W. Płotek 0:3 (6:11, 7:11, 6:11)
Kisełyczka- Babiński 1:3 (9:11, 9:11, 11:7, 6:11)
Wrzeszcz- Z. Płotek 0:3 (8:11, 7:11, 9:11)
Orłowski- W. Płotek 2:3 (8:11, 12:10, 12:10, 4:11, 8:11)
Michno- K. Płotek 3:0 (11:5, 12:10, 11:4)
Kisełyczka- W. Płotek 3:2 (8:11, 11:7, 7:11, 11:8, 11:8)
Michno- Z. Płotek 3:1 (11:5, 8:11, 11:8, 11:8)
28.01.2019, 18:00
» 10. seria
UKS LIS II Sierakowice10-6MKS Debrzno
Samuel Michna- Mirosław Kisełyczka 3:1 (11:6, 11:13, 11:5, 11:8)
Arkadiusz Langa- Sebastian Michno 3:0 (12:10, 11:8, 11:8)
Dawid Hendrych- Lech Wrzeszcz 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:6)
Seweryn Kąkol- Daniel Orłowski 2:3 (6:11, 11:8, 4:11, 11:9, 4:11)
Kąkol/Piotr Wandke- Orłowski/Wrzeszcz 3:2 (6:11, 11:7, 9:11, 11:7, 11:5)
Michna/Hendrych- Kisełyczka/Michno 3:2 (6:11, 11:9, 11:4, 6:11, 11:4)
Michna- Michno 3:2 (4:11, 12:10, 12:10, 12:14, 12:10)
Langa- Kisełyczka 1:3 (5:11, 13:15, 11:6, 14:16)
Kąkol- Wrzeszcz 3:2 (6:11, 7:11, 11:9, 11:8, 11:8)
Hendrych- Orłowski 1:3 (11:8, 7:11, 6:11, 7:11)
Michna- Wrzeszcz 3:2 (9:11, 9:11, 11:7, 11:8, 12:10)
Hendrych- Kisełyczka 3:0 (11:7, 11:6, 11:8)
Langa- Orłowski 1:3 (8:11, 11:5, 8:11, 7:11)
Kąkol- Michno 1:3 (7:11, 11:6, 6:11, 9:11)
Michna- Orłowski 1:3 (8:11, 11:4, 9:11, 4:11)
Kąkol- Kisełyczka 3:2 (11:8, 6:11, 11:7, 6:11, 11:5)
31.01.2019, 17:30
ZSP Jedynka Bytów10-0Diament Świeszyno
C.S.T. Czarne10-4ASiST KS Beniaminek 03 Starogard Gdański

::  Copyright © 2003-2019 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::