Wampol s.c. Debrzno
Adam Sikorski
Bartłomiej Sikorski
NZOZ
"Almus"
Debrzno
    TENIS STOŁOWY
» IV liga, grupa A - sezon 2017/18
Lp.ZespółM.Pkt.Pkt.bilans Z.R.P.
1. Juvenia Półczno 14 25 136-46 12 1 1
2. 3STS Starogard Gdański 14 25 129-72 12 1 1
3. KUKS Remus II Kościerzyna 14 17 124-71 7 3 4
4. STS Borkowo 14 14 107-98 6 2 6
5. GOSiR Skarszewy 14 14 92-98 7 0 7
6. ZSP Jedynka Bytów 14 11 84-105 5 1 8
7. MKS Debrzno 14 6 64-116 3 0 11
8. Diament Świeszyno 14 0 10-140 0 0 14
» 1. seria
ZSP Jedynka Bytów4-103STS Starogard Gdański
05.11.2017
Diament Świeszyno2-10MKS Debrzno
Janusz Rudnik- Daniel Orłowski 0:3 (4:11, 3:11, 8:11)
Jacek Michalak- Daniel Hnatczak 0:3 (5:11, 9:11, 4:11)
Dariusz Antoniuk- Sebastian Michno 1:3 (3:11, 11:5, 12:14, 3:11)
Mateusz Antoniuk- Mirosław Kisełyczka 1:3 (7:11, 12:10, 5:11, 5:11)
Rudnik/Michalak- Orłowski/Hnatczak 0:3 (5:11, 8:11, 5:11)
Łukasz Żarski/M. Antoniuk- Kisełyczka/Michno 0:3 (4:11, 2:11, 10:12)
Rudnik- Hnatczak 3:0 (11:7, 11:7, 11:3)
Michalak- Orłowski 0:3 (5:11, 4:11, 6:11)
M. Antoniuk- Michno 0:3 (3:11, 8:11, 11:13)
D. Antoniuk- Kisełyczka 0:3 (2:11, 4:11, 8:11)
Rudnik- Adam Łukaszewski 3:0 (11:2, 11:4, 11:6)
D. Antoniuk- Orłowski 0:3 (5:11, 6:11, 5:11)
01.10.2017, 09:00
w Starznie
GOSiR Skarszewy10-8KUKS Remus II Kościerzyna
30.09.2017
Juvenia Półczno10-7STS Borkowo
30.09.2017
» 2. seria
MKS Debrzno6-10ZSP Jedynka Bytów
Daniel Orłowski- Wiesław Płotek 0:3 (9:11, 9:11, 6:11)
Mirosław Kisełyczka- Renata Krefta 1:3 (13:11, 6:11, 2:11, 9:11)
Sebastian Michno- Krzysztof Płotek 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 11:13)
Lech Wrzeszcz- Krzysztof Babiński 1:3 (5:11, 8:11, 11:2, 9:11)
Orłowski/Wrzeszcz- K. Płotek/Krefta 3:1 (14:12, 11:7, 10:12, 11:9)
Kisełyczka/Michno- W. Płotek/Babiński 3:2 (11:5, 4:11, 11:6, 6:11, 11:5)
Orłowski- Krefta 3:0 (11:4, 11:1, 11:0)
Kisełyczka- W. Płotek 0:3 (2:11, 5:11, 4:11)
Wrzeszcz- K. Płotek 0:3 (9:11, 8:11, 10:12)
Michno- Babiński 0:3 (7:11, 8:11, 8:11)
Orłowski- K. Płotek 3:2 (11:5, 5:11, 11:4, 7:11, 11:5)
Michno- W. Płotek 0:3 (10:12, 23:25, 7:11)
Daniel Hnatczak- Babiński 0:3 (4:11, 5:11, 5:11)
Wrzeszcz- Krefta 3:0 (11:7, 13:11, 14:12)
Orłowski- Babiński 3:2 (10:12, 11:9, 8:11, 11:7, 11:7)
Wrzeszcz- W. Płotek 0:3 (6:11, 2:11, 5:11)
09.10.2017, 18:00
3STS Starogard Gdański10-2Diament Świeszyno
05.11.2017
w Bytowie
STS Borkowo10-1GOSiR Skarszewy
06.10.2017
KUKS Remus II Kościerzyna9-9Juvenia Półczno
26.10.2017
» 3. seria
ZSP Jedynka Bytów0-10KUKS Remus II Kościerzyna
16.10.2017
Diament Świeszyno0-10STS Borkowo
14.10.2017
w Starznie
GOSiR Skarszewy6-103STS Starogard Gdański
25.11.2017
Juvenia Półczno10-1MKS Debrzno
Krzysztof Baumgard- Daniel Orłowski 3:0 (11:6, 11:6, 11:9)
Andrzej Trapp- Mirosław Kisełyczka 3:0 (11:5, 11:6, 11:9)
Janusz Siluta- Sebastian Michno 3:2 (9:11, 11:8, 8:11, 11:9, 11:4)
Jacek Siluta- Przemysław Kaszuba 3:0 (11:5, 11:6, 11:4)
Janusz Siluta/Jacek Siluta- Orłowski/Adam Łukaszewski 3:1 (9:11, 11:5, 11:6, 11:5)
Baumgard/Trapp- Kisełyczka/Michno 3:0 (11:4, 11:5, 11:9)
Baumgard- Kisełyczka 3:0 (11:5, 11:6, 11:5)
Trapp- Orłowski 2:3 (8:11, 11:6, 11:6, 11:13, 5:11)
Jacek Siluta- Michno 3:2 (11:2, 3:11, 11:4, 10:12, 11:6)
Janusz Siluta- Łukaszewski 3:0 (11:4, 11:6, 11:3)
Baumgard- Michno 3:0 (11:5, 11:6, 11:7)
18.10.2017, 18:00
» 4. seria
STS Borkowo10-8ZSP Jedynka Bytów
26.10.2017
Diament Świeszyno0-10KUKS Remus II Kościerzyna
11.11.2017
w Starznie
MKS Debrzno5-10GOSiR Skarszewy
Sławomir Babiński- Szymon Skóra 0:3 (8:11, 5:11, 6:11)
Daniel Orłowski- Tomasz Wojtan 3:2 (13:11, 5:11, 8:11, 11:8, 12:10)
Lech Wrzeszcz- Bartosz Wroniak 0:3 (5:11, 10:12, 6:11)
Mirosław Kisełyczka- Maciej Szramke 3:0 (11:7, 11:4, 11:7)
Orłowski/Wrzeszcz- Wojtan/Wroniak 3:0 (11:5, 12:10, 11:7)
Kisełyczka/Sebastian Michno- Skóra/Szramke 2:3 (8:11, 11:6, 11:6, 11:13, 7:11)
Babiński- Wojtan 0:3 (3:11, 4:11, 6:11)
Orłowski- Skóra 2:3 (7:11, 15:13, 4:11, 11:3, 6:11)
Michno- Wroniak 0:3 (4:11, 6:11, 8:11)
Wrzeszcz- Szramke 3:1 (12:10, 11:4, 7:11, 11:7)
Adam Łukaszewski- Wroniak 0:3 (6:11, 1:11, 3:11)
Wrzeszcz- Skóra 0:3 (6:11, 8:11, 7:11)
Orłowski- Szramke 3:1 (12:10, 11:4, 7:11, 11:7)
Michno- Wojtan 0:3 (7:11, 3:11, 10:12)
Łukaszewski- Szramke 0:3 (9:11, 9:11, 7:11)
04.11.2017, 17:00
3STS Starogard Gdański10-7Juvenia Półczno
05.11.2017
w Półcznie
» 5. seria
ZSP Jedynka Bytów1-10Juvenia Półczno
08.11.2017
Diament Świeszyno0-10GOSiR Skarszewy
13.11.2017
w Starznie
STS Borkowo8-103STS Starogard Gdański
16.11.2017
KUKS Remus II Kościerzyna10-0MKS Debrzno
Zbigniew Kuziemkowski- Mirosław Kisełyczka 3:1 (11:8, 8:11, 11:4, 11:5)
Szymon Słomiński- Lech Wrzeszcz 3:1 (12:10, 11:8, 11:13, 11:5)
Andrzej Wierzba- Daniel Orłowski 3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 11:7)
Krystian Kuziemkowski- Sebastian Michno 3:0 (11:8, 11:5, 11:6)
Z. Kuziemkowski/K. Kuziemkowski- Orłowski/Wrzeszcz 3:0 (11:9, 14:12, 11:7)
Słomiński/Wierzba- Kisełyczka/Michno 3:2 (11:9, 9:11, 11:8, 5:11, 11:5)
Z. Kuziemkowski- Wrzeszcz 3:0 (11:5, 11:6, 11:3)
Słomiński- Kisełyczka 3:2 (14:16, 7:11, 11:9, 11:7, 11:5)
K. Kuziemkowski- Orłowski 3:2 (11:7, 11:7, 12:14, 12:14, 11:8)
Wierzba- Michno 3:0 (11:7, 12:10, 11:9)
09.11.2017, 18:00
» 6. seria
GOSiR Skarszewy10-4ZSP Jedynka Bytów
18.11.2017
Juvenia Półczno10-0Diament Świeszyno
16.11.2017
MKS Debrzno6-10STS Borkowo
Mirosław Kisełyczka- Szymon Kwidziński 3:2 (11:5, 11:4, 8:11, 9:11, 11:6)
Lech Wrzeszcz- Daniel Sychta 0:3 (9:11, 9:11. 10:12)
Daniel Orłowski- Rajmund Teca 2:3 (4:11, 11:4, 11:8, 5:11, 9:11)
Sebastian Michno- Paweł Richert 0:3 (8:11, 8:11, 7:11)
Orłowski/Wrzeszcz- Richert/Kwidziński 3:2 (9:11, 11:8, 4:11, 11:9, 12:10)
Kisełyczka/Michno- Sychta/Teca 3:1 (11:5, 11:9, 9:11, 11:8)
Kisełyczka- Sychta 3:0 (11:1, 12:10, 12:10)
Wrzeszcz- Kwidziński 0:3 (9:11, 8:11, 8:11)
Michno- Teca 1:3 (5:11, 11:3, 11:13, 3:11)
Orłowski- Richert 0:3 (6:11, 8:11, 7:11)
Kisełyczka- Teca 1:3 (9;11, 11:8, 10:12, 6:11)
Orłowski- Kwidziński 3:2 (11:5, 9:11, 9:11, 11:7, 11:6)
Wrzeszcz- Richert 0:3 (7:11, 7:11, 5:11)
Michno- Sychta 3:0 (11:6, 11:9, 11:6)
Kisełyczka- Richert 1:3 (9:11, 11:6, 8:11, 7:11)
Michno- Kwidziński 1:3 (11:7, 8:11, 8:11, 6:11)
09.12.2017, 11:00
3STS Starogard Gdański10-8KUKS Remus II Kościerzyna
23.11.2017
w Kościerzynie
» 7. seria
ZSP Jedynka Bytów10-0Diament Świeszyno
05.11.2017
GOSiR Skarszewy0-10Juvenia Półczno
02.12.2017
STS Borkowo10-4KUKS Remus II Kościerzyna
15.12.2017
MKS Debrzno3-103STS Starogard Gdański
Bartosz Tarakan- Lech Wrzeszcz 3:0 (11:5, 11:8, 11:5)
Krzysztof Tarakan- Mirosław Kisełyczka 3:2 (14:16, 11:13, 11:9, 11:6, 11:1)
Przemysław Nojman- Daniel Orłowski 3:2 (7:11, 11:9, 11:9, 4:11, 12:10)
Miłosz Tarakan- Sebastian Michno 0:3 (6:11, 6:11, 4:11)
B. Tarakan/Nojman- Wrzeszcz/Orłowski 3:0 (11:8, 11:2, 11:6)
K. Tarakan/M. Tarakan- Michno/Kisełyczka 2:3 (9:11, 11:8, 12:10, 9:11, 8:11)
B. Tarakan- Kisełyczka 3:0 (11:5, 11:3, 11:7)
K. Tarakan- Wrzeszcz 3:0 (11:5, 11:7, 11:4)
M. Tarakan- Orłowski 0:3 (6:11, 9:11, 3:11)
Nojman- Michno 3:0 (11:9, 11:3, 11:4)
B. Tarakan- Orłowski 3:0 (11:5, 11:5, 11:7)
Nojman- Daniel Hnatczak 3:0 (11:1, 11:5, 11:5)
K. Tarakan- Michno 3:0 (11:5, 11:8, 11:5)
07.12.2017, 20:00
w Starogardzie Gdańskim
» 8. seria
3STS Starogard Gdański10-3ZSP Jedynka Bytów
19.03.2018
w Bytowie
MKS Debrzno10-3Diament Świeszyno
Mirosław Kisełyczka- Janusz Rudnik 3:0 (11:4, 11:2, 11:3)
Lech Wrzeszcz- Dariusz Antoniuk 3:1 (11:5, 11:6, 10:12, 11:9)
Sebastian Michno- Jacek Michalak 3:1 (11:6, 12:14, 11:6, 11:7)
Daniel Hnatczak- Ryszard Klepaczko 1:3 (10:12, 10:12, 16:14, 8:11)
Kisełyczka/Michno- Klepaczko/Antoniuk 3:2 (11:6, 8:11, 11:2, 10:12, 11:8)
Wrzeszcz/Hnatczak- Michalak/Rudnik 3:0 (11:5, 11:6, 11:5)
Kisełyczka- Antoniuk 3:0 (11:6, 11:9, 11:4)
Wrzeszcz- Rudnik 3:0 (11:6, 11:6, 11:3)
Hnatczak- Michalak 2:3 (9:11, 12:10, 11:13, 11:6, 6:11)
Michno- Klepaczko 3:0 (11:2, 11:7, 11:1)
Kisełyczka- Michalak 3:0 (11:7, 11:8, 11:7)
Adam Łukaszewski- Rudnik 1:3 (2:11, 3:11, 11:7, 8:11)
Wrzeszcz- Klepaczko 3:0 (11:5, 11:7, 11:7)
13.01.2018, 11:00
KUKS Remus II Kościerzyna10-0GOSiR Skarszewy
vo
13.01.2018
Goście nie stawili się na zawody
STS Borkowo4-10Juvenia Półczno
13.01.2018
» 9. seria
ZSP Jedynka Bytów10-2MKS Debrzno
Wiktor Slożka- Lech Wrzeszcz 3:0 (11:5, 11:6, 12:10)
Zbigniew Płotek- Mirosław Kisełyczka 1:3 (3:11, 11:7, 7:11, 8:11)
Krzysztof Płotek- Daniel Orłowski 3:2 (11:9, 11:8, 6:11, 5:11, 11:4)
Wiesław Płotek- Sebastian Michno 3:2 (11:8, 9:11, 11:6, 1:11, 11:9)
W. Płotek/K. Płotek- Orłowski/Wrzeszcz 3:1 (6:11, 11:4, 11:8, 11:7)
Z. Płotek/Slożka- Kisełyczka/Michno 1:3 (6:11, 11:4, 6:11, 4:11)
Slożka- Kisełyczka 3:1 (9:11, 11:7, 11:2, 11:8)
Z. Płotek- Wrzeszcz 3:0 (11:7, 11:7, 11:6)
W. Płotek- Orłowski 3:2 (11:9, 11:13, 11:13, 11:8, 11:4)
K. Płotek- Michno 3:2 (11:5, 15:13, 7:11, 10:12, 11:9)
Slożka- Orłowski 3:1 (11:8, 11:9, 11:13, 11:7)
K. Płotek- Daniel Hnatczak 3:0 (11:5, 11:8, 11:2)
07.03.2018, 18:15
Diament Świeszyno2-103STS Starogard Gdański
15.04.2018
GOSiR Skarszewy10-4STS Borkowo
24.02.2018
Juvenia Półczno10-7KUKS Remus II Kościerzyna
20.01.2018
» 10. seria
KUKS Remus II Kościerzyna10-2ZSP Jedynka Bytów
03.04.2018
STS Borkowo10-1Diament Świeszyno
27.01.2018
3STS Starogard Gdański10-4GOSiR Skarszewy
22.02.2018
MKS Debrzno1-10Juvenia Półczno
Mirosław Kisełyczka- Jacek Siluta 0:3 (8:11, 9:11, 7:11)
Lech Wrzeszcz- Janusz Siluta 2:3 (8:11, 11:7, 12:10, 5:11, 10:12)
Daniel Orłowski- Krzysztof Baumgard 1:3 (6:11, 6:11, 11:3, 8:11)
Sebastian Michno- Marcin Barniak 1:3 (5:11, 6:11, 11:8, 9:11)
Orłowski/Wrzeszcz- Jacek Siluta/Barniak 0:3 (5:11, 6:11, 8:11)
Kisełyczka/Michno- Janusz Siluta/Baumgard 3:2 (11:8, 11:6, 7:11, 5;11, 11:7)
Kisełyczka- Janusz Siluta 1:3 (11:7, 9:11, 7:11, 6:11)
Wrzeszcz- Jacek Siluta 0:3 (10:12, 9:11, 6:11)
Michno- Baumgard 0:3 (5:11, 9:11, 6:11)
Orłowski- Barniak 0:3 (1:11, 4:11, 11:13)
Kisełyczka- Baumgard 0:3 (6:11, 7:11, 3:11)
21.01.2018, 10:30
» 11. seria
ZSP Jedynka Bytów9-9STS Borkowo
26.03.2018
KUKS Remus II Kościerzyna10-0Diament Świeszyno
10.03.2018
GOSiR Skarszewy10-7MKS Debrzno
Szymon Skóra- Mirosław Kisełyczka 3:2 (8:11, 10:12, 11:9, 11:6, 14:12)
Dariusz Wycichowski- Daniel Orłowski 3:2 (12:10. 8:11, 11:9, 8:11, 11:9)
Bartosz Wroniak- Sebastian Michno 3:0 (11:8, 11:6, 11:3)
Krzysztof Kopiszka- Lech Wrzeszcz 2:3 (7:11, 9:11, 11:7, 11:3, 4:11)
Wycichowski/Wroniak- Orłowski/Wrzeszcz 0:3 (6:11, 6:11, 8:11)
Skóra/Kopiszka- Kisełyczka/Michno 3:1 (11:13, 11:5, 11:7, 11:4)
Skóra- Orłowski 1:3 (9:11, 11:8, 7:11, 7:11)
Wycichowski- Kisełyczka 2:3 (7:11, 11:6, 9:11, 11:7, 5:11)
Kopiszka- Michno 0:3 (6:11, 5:11, 6:11)
Wroniak- Wrzeszcz 3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 11:3)
Skóra- Michno 1:3 (9:11, 11:5, 6:11, 10:12)
Wroniak- Kisełyczka 3:2 (9:11, 11:5, 11:4, 7:11, 12:10)
Wycichowski- Wrzeszcz 3:0 (11:8, 11:7, 11:8)
Kopiszka- Orłowski 3:2 (11:6, 11:7, 7:11, 6:11, 14:12)
Skóra- Wrzeszcz 3:0 (13:11, 11:7, 11:6)
Kopiszka- Kisełyczka 0:3 (5:11, 11:13, 5:11)
Wycichowski- Michno 3:0 (11:6, 11:7, 11:9)
10.03.2018, 09:30
Juvenia Półczno10-03STS Starogard Gdański
vo
10.03.2018
Goście nie stawili się na zawody
» 12. seria
Juvenia Półczno10-3ZSP Jedynka Bytów
29.03.2018
GOSiR Skarszewy10-0Diament Świeszyno
26.03.2018
3STS Starogard Gdański10-5STS Borkowo
15.03.2018
w Borkowie
MKS Debrzno2-10KUKS Remus II Kościerzyna
Daniel Orłowski- Szymon Słomiński 0:3 (8:11, 5:11, 8:11)
Mirosław Kisełyczka- Andrzej Wierzba 1:3 (11:6, 9:11, 3:11, 7:11)
Lech Wrzeszcz- Zbigniew Kuziemkowski 0:3 (3:11, 10:12, 5:11)
Sebastian Michno- Krystian Kuziemkowski 0:3 (3:11, 4:11, 6:11)
Orłowski/Wrzeszcz- Z. Kuziemkowski/K. Kuziemkowski 0:3 (2:11, 4:11, 7:11)
Kisełyczka/Michno- Słomiński/Wierzba 3:2 (11:4, 6:11, 13:11, 5:11, 11:9)
Orłowski- Wierzba 3:2 (11:3, 9:11, 8:11, 11:8, 11:4)
Kisełyczka- Słomiński 1:3 (11:9, 11:13, 5:11, 5:11)
Michno- Z. Kuziemkowski 0:3 (7:11, 7:11, 9:11)
Wrzeszcz- K. Kuziemkowski 0:3 (7:11, 7:11, 7:11)
Orłowski- Z. Kuziemkowski 0:3 (3:11, 3:11, 11:13)
Wrzeszcz- Słomiński 1:3 (11:8, 8:11, 6:11, 3:11)
17.03.2018, 08:00
» 13. seria
ZSP Jedynka Bytów10-8GOSiR Skarszewy
07.04.2018
Diament Świeszyno0-10Juvenia Półczno
07.02.2018
STS Borkowo1-10MKS Debrzno
Rajmund Teca- Lech Wrzeszcz 2:3 (9:11, 11:9, 9:11, 11:9, 9:11)
Daniel Sychta- Daniel Orłowski 0:3 (16:18, 7:11, 5:11)
Marcin Słabek- Mirosław Kisełyczka 0:3 (6:11, 7:11, 8:11)
Patryk Kwedlo- Sebastian Michno 1:3 (7:11, 11:7, 14:16, 9:11)
Teca/Marek Kreft- Orłowski/Wrzeszcz 1:3 (7:11, 1:11, 11:9, 6:11)
Kwedlo/Sychta- Kisełyczka/Michno 0:3 (8:11, 9:11, 12:14)
Teca- Orłowski 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:5)
Sychta- Wrzeszcz 0:3 (8:11, 5:11, 3:11)
Kwedlo- Kisełyczka 2:3 (5:11, 14:12, 13:15, 11:9, 8:11)
Kreft- Michno 1:3 (6:11, 11:8, 6:11, 8:11)
Teca- Kisełyczka 1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 7:11)
22.03.2018, 19:00
KUKS Remus II Kościerzyna9-93STS Starogard Gdański
12.04.2018
» 14. seria
Diament Świeszyno0-10ZSP Jedynka Bytów
Juvenia Półczno10-3GOSiR Skarszewy
11.04.2018
KUKS Remus II Kościerzyna9-9STS Borkowo
10.04.2018
3STS Starogard Gdański10-1MKS Debrzno
Daniel Orłowski- Bartosz Tarakan 0:3 (6:11, 3:11, 7:11)
Lech Wrzeszcz- Przemysław Nojman 0:3 (1:11, 0:11, 3:11)
Sebastian Michno- Krzysztof Tarakan 1:3 (11:13, 9:11, 11:7, 11:13)
Daniel Hnatczak- Miłosz Tarakan 1:3 (8:11, 11:6, 7:11, 7:11)
Orłowski/Wrzeszcz- B. Tarakan/Nojman 0:3 (7:11, 7:11, 4:11)
Mirosław Kisełyczka/Michno- K. Tarakan/M. Tarakan 3:0 (11:5, 11:4, 11:7)
Orłowski- Nojman 0:3 (9:11, 9:11, 7:11)
Wrzeszcz- B. Tarakan 0:3 (6:11, 6:11, 2:11)
Kisełyczka- K. Tarakan 1:3 (11:4, 9:11, 7:11, 8:11)
Adam Łukaszewski- M. Tarakan 1:3 (6:11, 11:4, 8:11, 9:11)
Orłowski- K. Tarakan 1:3 (11:8, 9:11, 10:12, 9:11)
15.04.2018, 11:00
w Debrznie

::  Copyright © 2003-2019 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::