SENIORZY
» Słupska klasa okręgowa - sezon 2021/22
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. Sokół Wyczechy 34 81 105-32 25 6 3
2. Start Miastko 34 74 99-43 23 5 6
3. MKS Debrzno 34 69 132-66 22 3 9
4. KS Gryf Słupsk 34 69 101-38 20 9 5
5. Skotawia Dębnica Kaszubska 34 60 67-56 19 3 12
6. Jantaria Pobłocie 34 58 76-63 18 4 12
7. Czarni Czarne 34 53 61-61 16 5 13
8. Myśliwiec Tuchomie 34 51 60-58 14 9 11
9. Dolina Gałąźnia Wielka 34 50 81-63 15 5 14
10. Kaszubia Studzienice 34 46 59-64 13 7 14
11. Gryf II Słupsk 34 43 91-71 13 4 17
12. Brda Przechlewo 34 42 67-95 13 3 18
13. Piast Człuchów 34 42 63-83 12 6 16
14. Lipniczanka Lipnica 34 40 58-88 12 4 18
15. KS Włynkówko 34 31 56-88 8 7 19
16. GTS Czarna Dąbrówka 34 29 60-113 7 8 19
17. Zawisza Borzytuchom 34 18 48-99 5 3 26
18. Wybrzeże Objazda 34 15 33-136 4 3 27


» kolejka 1 - 07/08.08.2021
Skotawia Dębnica Kaszubska3-4 Jantaria Pobłocie
7 sierpnia, 16:00
Dawid Kukliński 2, Bartosz Rekowski- Dominik Stencel 2, Tomasz Kwidziński, Adrian Mielewczyk
Brda Przechlewo0-1 Piast Człuchów
8 sierpnia, 16:00
Dominik Gołuński
Czarni Czarne3-1 Lipniczanka Lipnica
7 sierpnia, 16:00
Paweł Wnuk-Lipiński, Oliwier Osiński, Maciej Tamioła- Bartosz Breza
Myśliwiec Tuchomie1-1 Kaszubia Studzienice
8 sierpnia, 18:00
Damian Sobisz- Artur Dargas
Dolina Gałąźnia Wielka2-2 KS Gryf Słupsk
7 sierpnia, 17:00
Patryk Kwasigroch 2- Paweł Panek, Mateusz Barszcz
w Niepoględziu
Gryf II Słupsk2-0 KS Włynkówko
8 sierpnia, 13:00
Patryk Dąbrowski, Vladislav Revenko
MKS Debrzno2-3 Sokół Wyczechy
8 sierpnia, 18:00
Krzysztof Szawarniak 2- Ariel Sobczak, Mateusz Gobis, Łukasz Kościan
Wybrzeże Objazda5-1 GTS Czarna Dąbrówka
8 sierpnia, 18:00
Przemysław Cyrankowski 3, Dawid Ciesielski, Karol Misztal- Dawid Wnuk-Lipiński
Start Miastko3-1 Zawisza Borzytuchom
6 sierpnia, 19:00
Paweł Koniuszek, Przemysław Spalik, Wojciech Szuta- Robert Kmiecik
» kolejka 2 - 14/15.08.2021
Jantaria Pobłocie0-0 Start Miastko
15 sierpnia, 13:00
GTS Czarna Dąbrówka1-0 Zawisza Borzytuchom
15 sierpnia, 12:00
Paweł Janikiewicz
Sokół Wyczechy5-0 Wybrzeże Objazda
14 sierpnia, 16:00
Ariel Sobczak 3, Paweł Łacko, Karol Dołgowski
KS Włynkówko3-3 MKS Debrzno
14 sierpnia, 17:00
Bartosz Bukowski 2, Mateusz Świątek- Krystian Szostek, Krzysztof Szawarniak, Sebastian Stalka
KS Gryf Słupsk3-1 Gryf II Słupsk
14 sierpnia, 11:00
Michał Tołek, Michał Olszowiec, Kacper Grabarczyk- Marcjan Majcher
Kaszubia Studzienice1-3 Dolina Gałąźnia Wielka
15 sierpnia, 11:00
Dawid Fusiek- Kacper Grajczyk 2, Patryk Kwasigroch
Lipniczanka Lipnica2-0 Myśliwiec Tuchomie
14 sierpnia, 18:00
Kamil Pranczk, Gracjan Kuik Studziński
Piast Człuchów1-1 Czarni Czarne
14 sierpnia, 15:00
Szymon Rakowski- Łukasz Jakubowski
Skotawia Dębnica Kaszubska6-3 Brda Przechlewo
14 sierpnia, 16:00
Jakub Cech, Jakub Wójciak, Dawid Kukliński, Konrad Lindstedt, Bartosz Rekowski, Krzysztof Jaworski- Sylwester Żmuda-Trzebiatowski 2, Michał Wąsik
» kolejka 3 - 21/22.08.2021
Brda Przechlewo2-1 Jantaria Pobłocie
21 sierpnia, 16:00
Jakub Goliński 2- Dominik Stencel
Czarni Czarne0-1 Skotawia Dębnica Kaszubska
21 sierpnia, 16:00
Jakub Cech
Myśliwiec Tuchomie1-3 Piast Człuchów
22 sierpnia, 16:00
Kamil Jakubek- Szymon Rakowski, Sebastian Kluk, Dawid Dorau
Dolina Gałąźnia Wielka4-2 Lipniczanka Lipnica
21 sierpnia, 17:00
Wiktor Treder, Patryk Kwasigroch, Mateusz Śmigiel, Kacper Grajczyk- Kamil Pranczk, Gracjan Kuik Studziński
w Niepoględziu
Gryf II Słupsk3-4 Kaszubia Studzienice
22 sierpnia, 13:00
Vladislav Revenko, Kacper Zalewski, Kacper Panasiuk- Damian Jakubek 4
MKS Debrzno3-2 KS Gryf Słupsk
22 sierpnia, 17:00
Krzysztof Szawarniak, Krystian Szostek, Paweł Wegner- Wojciech Pawlina, Maciej Gajke
Wybrzeże Objazda2-0 KS Włynkówko
22 sierpnia, 18:00
Przemysław Cyrankowski, Radosław Cyrankowski
Zawisza Borzytuchom1-7 Sokół Wyczechy
21 sierpnia, 15:00
Robert Kmiecik- Karol Dołgowski 3, Ariel Sobczak, Damian Adamczyk, Paweł Łacko, Piotr Orynycz
Start Miastko1-2 GTS Czarna Dąbrówka
21 sierpnia, 16:00
Bartłomiej Szwajczewski- Patryk Wolski, Dawid Wnuk-Lipiński
» kolejka 4 - 28/29.08.2021
Jantaria Pobłocie2-2 GTS Czarna Dąbrówka
29 sierpnia, 13:00
Dominik Stencel, Paweł Domański- Dawid Wdowczyk, Jakub Gralak
Sokół Wyczechy1-4 Start Miastko
27 sierpnia, 18:00
Maciej Winnicki- Oskar Dzięcioł 2, Bartłomiej Szwajczewski, Krzysztof Guzowski
KS Włynkówko2-1 Zawisza Borzytuchom
28 sierpnia, 17:00
Szymon Gołaszewski, Mateusz Świątek- Robert Kmiecik
KS Gryf Słupsk2-1 Wybrzeże Objazda
29 sierpnia, 11:00
Nikodem Ciechański, Jakub Kazior- Witold Szkil
Kaszubia Studzienice1-2 MKS Debrzno
29 sierpnia, 14:30
Damian Jakubek- Michał Kawczak, Krzysztof Szawarniak
Lipniczanka Lipnica1-3 Gryf II Słupsk
26 sierpnia, 18:45
Adrian Kuik Studziński- Vladislav Revenko 2, Kacper Zalewski
Piast Człuchów2-3 Dolina Gałąźnia Wielka
28 sierpnia, 15:00
Szymon Rakowski, Jarosław Wójcik- Jakub Pawłowski, Maciej Kuczkowski, Kacper Grajczyk
Skotawia Dębnica Kaszubska0-1 Myśliwiec Tuchomie
28 sierpnia, 15:00
Sebastian Jeszka
Brda Przechlewo2-1 Czarni Czarne
28 sierpnia, 16:00
Kacper Ginter 2- Łukasz Jakubowski
» kolejka 5 - 04/05.09.2021
Czarni Czarne3-0 Jantaria Pobłocie
4 września, 16:00
Hubert Tucki 2, Stefan Jaworski
Myśliwiec Tuchomie2-1 Brda Przechlewo
5 września, 17:00
Sebastian Jeszka, Szymon Żmuda Trzebiatowski- Jakub Goliński
Dolina Gałąźnia Wielka3-2 Skotawia Dębnica Kaszubska
4 września, 17:00
Mateusz Śmigiel, Maciej Kuczkowski, Patryk Kwasigroch- Radosław Guziński, Bartosz Rekowski
w Niepoględziu
Gryf II Słupsk2-3 Piast Człuchów
5 września, 17:00
Tymoteusz Lange, Sylwester Dzwonnik- Szymon Rakowski, samobójcza, Adam Kluk
MKS Debrzno8-2 Lipniczanka Lipnica
4 września, 16:30
Krzysztof Szawarniak 4, Błażej Borucki, Michał Kawczak, Jakub Nykiel, Paweł Wegner- Damian Wajs, Paweł Podgórski
Wybrzeże Objazda1-3 Kaszubia Studzienice
5 września, 17:00
Przemysław Cyrankowski- Arkadiusz Gut, Marcin Stoltman, Damian Jakubek
Zawisza Borzytuchom3-3 KS Gryf Słupsk
4 września, 15:00
Marcin Bartłomiejczuk, samobójcza, Tomasz Piechowski- Wiktor Ciechański, Mateusz Barszcz, Michał Tołek
Start Miastko5-2 KS Włynkówko
4 września, 16:00
Bartłomiej Szwajczewski 4, Bartłomiej Borowicz- Szymon Gołaszewski, Marek Burżacki
GTS Czarna Dąbrówka2-2 Sokół Wyczechy
5 września, 12:00
Patryk Wolski, Dawid Wdowczyk- Dawid Wojda, Karol Dołgowski
» kolejka 6 - 11/12.09.2021
Jantaria Pobłocie1-0 Sokół Wyczechy
11 września, 15:00
samobójcza
KS Włynkówko1-1 GTS Czarna Dąbrówka
11 września, 16:00
Konrad Gajewski- Jakub Gralak
KS Gryf Słupsk6-0 Start Miastko
11 września, 11:00
Wojciech Pawlina 2, Patryk Wólczyński, samobójcza, Kacper Grabarczyk, Mateusz Barszcz
Kaszubia Studzienice3-1 Zawisza Borzytuchom
12 września, 11:00
Michał Borzyszkowski, Krzysztof Baumgard, Arkadiusz Gostomczyk- Marcin Bartłomiejczuk
Lipniczanka Lipnica4-1 Wybrzeże Objazda
12 września, 15:00
Sebastian Jeżewski, Paweł Podgórski, Adrian Kuik Studziński, Bartosz Breza- Radosław Cyrankowski
Piast Człuchów1-1 MKS Debrzno
11 września, 16:00
Piotr Majoch- Kamil Masternak
Skotawia Dębnica Kaszubska0-2 Gryf II Słupsk
11 września, 14:00
Tomasz Parzych, Piotr Bentkowski
Dolina Gałąźnia Wielka2-2 Brda Przechlewo
11 września, 15:00
Wiktor Treder, Patryk Kwasigroch- Jakub Goliński 2
w Niepoględziu
Czarni Czarne1-0 Myśliwiec Tuchomie
11 września, 15:00
Łukasz Jakubowski
» kolejka 7 - 18/19.09.2021
Myśliwiec Tuchomie0-2 Jantaria Pobłocie
19 września, 12:00
Kamil Iwanicki, Kacper Czupryniak
Dolina Gałąźnia Wielka1-3 Czarni Czarne
18 września, 16:00
Patryk Kwasigroch- Łukasz Jakubowski 2, Maciej Chytry
w Niepoględziu
Gryf II Słupsk9-1 Brda Przechlewo
19 września, 13:00
Kacper Zalewski 2, Vladislav Revenko 2, Maciej Gregorek 2, Piotr Bentkowski, Karol Świdziński, Stanisław Zdziech- Bartłomiej Olik
MKS Debrzno0-4 Skotawia Dębnica Kaszubska
19 września, 16:00
Michał Serkowski, Dawid Kukliński, Michał Gruszowski, Jakub Cech
Wybrzeże Objazda1-1 Piast Człuchów
19 września, 16:30
Denys Dynysiuk- Kacper Walczak
Zawisza Borzytuchom1-1 Lipniczanka Lipnica
18 września, 15:00
Jakub Gostomski- Bartosz Breza
Start Miastko5-1 Kaszubia Studzienice
19 września, 12:00
Przemysław Spalik 3, Patryk Kapica, Oskar Dzięcioł- Dawid Fusiek
GTS Czarna Dąbrówka0-9 KS Gryf Słupsk
19 września, 12:00
Jakub Kalinowski 3, Kacper Grabarczyk 3, Mateusz Barszcz, Adam Świdroń, Wojciech Pawlina
Sokół Wyczechy3-0 KS Włynkówko
18 września, 16:00
Karol Dołgowski 2, Łukasz Kościan
» kolejka 8 - 25/26.09.2021
Jantaria Pobłocie5-0 KS Włynkówko
26 września, 13:00
Kamil Iwanicki 3, Adam Mielewczyk, Tomasz Kwidziński
KS Gryf Słupsk0-1 Sokół Wyczechy
25 września, 11:00
Karol Dołgowski
Kaszubia Studzienice2-2 GTS Czarna Dąbrówka
25 września, 15:00
Damian Jakubek, Dawid Fusiek- Paweł Janikiewicz, Dawid Wnuk-Lipiński
Lipniczanka Lipnica1-6 Start Miastko
24 września, 17:30
Fabian Górski- Krzysztof Guzowski 3, Patryk Kapica, Krzysztof Bryndal, Przemysław Spalik
Piast Człuchów7-1 Zawisza Borzytuchom
25 września, 16:00
Piotr Majoch 3, Dawid Wachnik 2, Kamil Woźniak, Sebastian Kluk- Mateusz Nogieć
Skotawia Dębnica Kaszubska6-0 Wybrzeże Objazda
25 września, 16:00
Dawid Kukliński 2, Konrad Lindstedt, Michał Gruszowski, Adrian Nowak, Radosław Guziński
Brda Przechlewo0-6 MKS Debrzno
25 września, 11:00
Paweł Wegner 2, Paweł Władyczak, Krzysztof Szawarniak, Jakub Nykiel, Krystian Szostek
Czarni Czarne1-0 Gryf II Słupsk
26 września, 15:00
Maciej Chytry
Myśliwiec Tuchomie0-1 Dolina Gałąźnia Wielka
25 września, 16:00
Kacper Grajczyk
» kolejka 9 - 02/03.10.2021
Dolina Gałąźnia Wielka3-2 Jantaria Pobłocie
2 października, 15:00
Krystian Grajczyk, Wiktor Treder, Wiktor Strychalski- Kamil Iwanicki, Adam Mielewczyk
w Niepoględziu
Gryf II Słupsk7-1 Myśliwiec Tuchomie
3 października, 11:00
Patryk Dąbrowski 2, Marek Górski, Tymoteusz Lange, Vladislav Revenko, Sylwester Dzwonnik, Kacper Zalewski- Bohdan Mykhailovskyi
MKS Debrzno5-1 Czarni Czarne
3 października, 15:30
Wojciech Marzec, Krystian Szostek, Jakub Nykiel, Paweł Władyczak, Paweł Wegner- Kacper Kaczmarek
Wybrzeże Objazda0-1 Brda Przechlewo
3 października, 16:00
Michał Wirkus
Zawisza Borzytuchom1-2 Skotawia Dębnica Kaszubska
2 października, 15:00
Denis Jakuć- Michał Gruszowski, Bartosz Stępień
Start Miastko2-0 Piast Człuchów
2 października, 15:00
Przemysław Spalik, Krzysztof Guzowski
GTS Czarna Dąbrówka3-1 Lipniczanka Lipnica
3 października, 12:00
Patryk Wolski 2, Dawid Wnuk-Lipiński- Patryk Wirkus
Sokół Wyczechy5-2 Kaszubia Studzienice
2 października, 12:00
Łukasz Kościan 2, Karol Borek, Karol Dołgowski, Ariel Sobczak- samobójcza, Marcin Stoltman
KS Włynkówko0-2 KS Gryf Słupsk
2 października, 16:00
Michał Olszowiec, Kacper Grabarczyk
» kolejka 10 - 09/10.10.2021
Jantaria Pobłocie4-0 KS Gryf Słupsk
10 października, 13:00
Dominik Stencel 2, Kamil Iwanicki, Krystian Stencel
Kaszubia Studzienice0-3 KS Włynkówko
10 października, 11:00
Szymon Gołaszewski 2, Bartosz Bukowski
Lipniczanka Lipnica0-4 Sokół Wyczechy
10 października, 14:00
Karol Borek, Karol Dołgowski, Łukasz Kościan, Jakub Piłat
Piast Człuchów3-3 GTS Czarna Dąbrówka
9 października, 15:00
Szymon Rakowski 2, Dawid Wachnik- Piotr Szczegielniak, samobójcza, Jakub Janikiewicz
Skotawia Dębnica Kaszubska1-1 Start Miastko
9 października, 15:00
Dawid Kukliński- Seweryn Wiśniewski
Brda Przechlewo3-1 Zawisza Borzytuchom
9 października, 15:00
Jakub Goliński 2, Kacper Ginter- Tomasz Piechowski
Czarni Czarne4-0 Wybrzeże Objazda
9 października, 16:00
Łukasz Jakubowski, Oliwier Osiński, Kacper Kołakowski, Stefan Jaworski
Myśliwiec Tuchomie0-5 MKS Debrzno
9 października, 14:00
Paweł Wegner 2, Krystian Szostek 2, Błażej Borucki
Dolina Gałąźnia Wielka1-2 Gryf II Słupsk
9 października, 12:00
Maciej Kuczkowski- samobójcza, Karol Lutkiewicz
w Niepoględziu
» kolejka 11 - 16/17.10.2021
Gryf II Słupsk0-3 Jantaria Pobłocie
vo
17 października, 11:00
Vladislav Revenko 2, samobójcza, Karol Świdziński- Kamil Iwanicki, Adrian Mielewczyk, Dominik Stencel
na boisku 4:3, brak w drużynie gospodarzy w końcówce spotkania zawodnika o statusie młodzieżowca
MKS Debrzno2-1 Dolina Gałąźnia Wielka
17 października, 15:00
Maciej Domański, Krzysztof Szawarniak- Krystian Grajczyk
Wybrzeże Objazda0-1 Myśliwiec Tuchomie
17 października, 15:30
Mateusz Demko
Zawisza Borzytuchom2-1 Czarni Czarne
16 października, 11:00
Denis Jakuć, Robert Kmiecik- Łukasz Jakubowski
Start Miastko6-0 Brda Przechlewo
16 października, 16:00
Przemysław Spalik 2, Seweryn Wiśniewski, samobójcza, Szymon Furbergis, Bartłomiej Borowicz
GTS Czarna Dąbrówka4-0 Skotawia Dębnica Kaszubska
17 października, 12:00
Jakub Janikiewicz, samobójcza, Patryk Wolski, Adam Osowski
Sokół Wyczechy2-0 Piast Człuchów
16 października, 15:00
Łukasz Kościan 2
KS Włynkówko1-3 Lipniczanka Lipnica
16 października, 16:00
Adrian Łopuszyński- Patryk Wirkus, Gracjan Kuik Studziński, Bartosz Breza
KS Gryf Słupsk2-1 Kaszubia Studzienice
16 października, 12:00
Patryk Wólczyński, Paweł Panek- Damian Jakubek
» kolejka 12 - 23/24.10.2021
Jantaria Pobłocie3-3 Kaszubia Studzienice
24 października, 13:00
Dominik Stencel 3- Damian Jakubek, Fabian Szultka, Arkadiusz Gut
Lipniczanka Lipnica2-1 KS Gryf Słupsk
24 października, 14:00
Łukasz Hering, Paweł Podgórski- Adam Świdroń
Piast Człuchów6-4 KS Włynkówko
23 października, 14:00
Szymon Rakowski 3, Piotr Majoch, Maciej Świadek, Dawid Wachnik- Bartosz Bukowski 2, Konrad Łabicki, Michał Lubański
Skotawia Dębnica Kaszubska0-5 Sokół Wyczechy
23 października, 15:00
Łukasz Kościan 2, Paweł Łacko, Karol Dołgowski, Damian Kojnecki
Brda Przechlewo8-1 GTS Czarna Dąbrówka
23 października, 15:00
Kacper Szostak 2, Przemysław Gatz 2, Jakub Bloch 2, Jakub Goliński, Michał Wirkus- Dawid Wdowczyk
Czarni Czarne0-3 Start Miastko
23 października, 15:00
Krzysztof Guzowski, Rafał Degis, Przemysław Spalik
Myśliwiec Tuchomie2-0 Zawisza Borzytuchom
24 października, 12:00
Kamil Jakubek 2
Dolina Gałąźnia Wielka13-0 Wybrzeże Objazda
24 października, 13:00
Kacper Grajczyk 3, Maciej Kuczkowski 3, Wiktor Treder 2, Jakub Pawłowski 2, Maciej Turowski, Krystian Grajczyk, samobójcza
w Niepoględziu
Gryf II Słupsk0-4 MKS Debrzno
23 października, 15:00
Krzysztof Szawarniak 2, Paweł Wegner 2
» kolejka 13 - 27/30.10.2021
MKS Debrzno6-3 Jantaria Pobłocie
30 października, 15:00
Krystian Szostek 3, Jakub Nykiel, Kacper Bielecki, Kamil Masternak- Kamil Iwanicki 2, Adrian Mielewczyk
Wybrzeże Objazda2-9 Gryf II Słupsk
27 października, 20:00
Wojciech Kraśnik, Kacper Krawczyk- Patryk Dąbrowski 2, Szymon Mytych 2, Bartłomiej Nałęcz 2, Sylwester Dzwonnik, Tymoteusz Lange, Karol Świdziński
w Ustce
Zawisza Borzytuchom0-2 Dolina Gałąźnia Wielka
30 października, 15:00
Jakub Pawłowski, Maciej Turowski
Start Miastko1-0 Myśliwiec Tuchomie
27 października, 15:30
Krzysztof Bryndal
GTS Czarna Dąbrówka1-2 Czarni Czarne
30 października, 14:00
Jakub Gralak- Kacper Kaczmarek, Stefan Jaworski
Sokół Wyczechy4-2 Brda Przechlewo
30 października, 15:00
Paweł Łacko, Karol Dołgowski, Jakub Piłat, Łukasz Kościan- Przemysław Gatz, Jakub Bloch
KS Włynkówko1-3 Skotawia Dębnica Kaszubska
30 października, 13:00
Szymon Gołaszewski- Dawid Kukliński 2, Michał Serkowski
KS Gryf Słupsk2-0 Piast Człuchów
11 listopada, 11:00
Wojciech Pawlina, Paweł Panek
w pierwotnym terminie (30.10.2021 godz.12.00) decyzją Komisji ds. Rozgrywek z dnia 27.10.2021 r. mecz odwołany w związku z sytuacją epidemiczną w drużynie gospodarzy
Kaszubia Studzienice2-0 Lipniczanka Lipnica
30 października, 11:00
Fabian Szultka, Dawid Fusiek
» kolejka 14 - 06/07.11.2021
Jantaria Pobłocie2-0 Lipniczanka Lipnica
7 listopada, 11:00
Sebastian Wiśniewski, Kamil Iwanicki
Piast Człuchów3-1 Kaszubia Studzienice
6 listopada, 13:00
Kamil Woźniak 2, Dawid Wachnik- Arkadiusz Gut
Skotawia Dębnica Kaszubska1-1 KS Gryf Słupsk
6 listopada, 13:00
Kamil Guziński- Paweł Panek
Brda Przechlewo3-2 KS Włynkówko
6 listopada, 14:00
Przemysław Gatz 3- Szymon Gołaszewski, Bartosz Bukowski
Czarni Czarne1-2 Sokół Wyczechy
6 listopada, 14:00
Kacper Kaczmarek- Paweł Łacko, Karol Dołgowski
Myśliwiec Tuchomie7-4 GTS Czarna Dąbrówka
7 listopada, 14:00
Kamil Jakubek 2, Tomasz Wicher, Cezary Jenta, Dominik Michańczyk, Dawid Kiełpiński, Bartosz Wilczyński- Dawid Wnuk-Lipiński 3, Paweł Janikiewicz
Dolina Gałąźnia Wielka1-3 Start Miastko
7 listopada, 13:00
Patryk Kwasigroch- Przemysław Spalik 3
w Niepoględziu
Gryf II Słupsk8-1 Zawisza Borzytuchom
6 listopada, 14:00
Patryk Dąbrowski 2, Abraham Kapalala Tossia Kyanfu, Sylwester Dzwonnik, Szymon Mytych, Karol Lutkiewicz, Bartłomiej Nałęcz, Tymoteusz Lange- Tomasz Piechowski
MKS Debrzno9-0 Wybrzeże Objazda
7 listopada, 13:30
Jakub Nykiel 2, Paweł Wegner 2, Krzysztof Szawarniak 2, Krystian Szostek, Błażej Borucki, Kacper Bielecki
» kolejka 15 - 13/14.11.2021
Wybrzeże Objazda1-2 Jantaria Pobłocie
14 listopada, 13:30
Denys Dynysiuk- Adam Mielewczyk, Sebastian Wiśniewski
Zawisza Borzytuchom2-5 MKS Debrzno
14 listopada, 13:00
Dariusz Syldatk, Jakub Gostomski- Krystian Szostek 2, Kacper Bielecki, Paweł Władyczak, Błażej Borucki
Start Miastko5-1 Gryf II Słupsk
14 listopada, 12:00
Przemysław Spalik 3, samobójcza, Seweryn Wiśniewski- Daniel Piechowski
GTS Czarna Dąbrówka1-1 Dolina Gałąźnia Wielka
14 listopada, 12:00
Jakub Gralak- Krystian Grajczyk
Sokół Wyczechy1-1 Myśliwiec Tuchomie
13 listopada, 13:00
Ariel Sobczak- Kamil Jakubek
KS Włynkówko1-1 Czarni Czarne
13 listopada, 14:00
Adrian Łopuszyński- Oliwier Osiński
KS Gryf Słupsk4-0 Brda Przechlewo
14 listopada, 11:00
Paweł Panek 2, Nikodem Ciechański, Wiktor Ciechański
Kaszubia Studzienice0-2 Skotawia Dębnica Kaszubska
13 listopada, 12:00
Jakub Cech, Konrad Lindstedt
Lipniczanka Lipnica3-2 Piast Człuchów
14 listopada, 13:00
Gracjan Kuik Studziński 2, Sebastian Jeżewski- Dawid Wachnik, Piotr Majoch
» kolejka 16 - 20/21.11.2021
Jantaria Pobłocie8-2 Piast Człuchów
21 listopada, 13:00
Kamil Iwanicki 2, Dominik Stencel 2, Mateusz Klawikowski 2, Paweł Domański, Kacper Czupryniak- Piotr Majoch 2
Skotawia Dębnica Kaszubska2-1 Lipniczanka Lipnica
20 listopada, 13:00
Michał Serkowski, Bartosz Stępień- Fabian Górski
Brda Przechlewo2-0 Kaszubia Studzienice
20 listopada, 11:00
Przemysław Gatz 2
Czarni Czarne1-5 KS Gryf Słupsk
20 listopada, 14:00
Łukasz Jakubowski- Jakub Kazior, Patryk Wólczyński, Mateusz Barszcz, Łukasz Kowalik, Nikodem Ciechański
Myśliwiec Tuchomie8-3 KS Włynkówko
21 listopada, 11:00
Dawid Kiełpiński 5, Kamil Jakubek 2, Rafał Żukowski- Kamil Kulpa 2, Bartosz Szyngier
Dolina Gałąźnia Wielka1-2 Sokół Wyczechy
20 listopada, 11:00
Wiktor Treder- Ariel Sobczak 2
w Niepoględziu
Gryf II Słupsk5-1 GTS Czarna Dąbrówka
21 listopada, 13:00
Patryk Dąbrowski 3, Ksawery Ronowski, Tomasz Prusaczyk- Dawid Wnuk-Lipiński
MKS Debrzno3-0 Start Miastko
21 listopada, 13:30
Wojciech Marzec, Krzysztof Szawarniak, Sebastian Stalka
Wybrzeże Objazda2-3 Zawisza Borzytuchom
5 grudnia, 13:00
Mateusz Grudniewski 2- Jakub Świderski 2, Jakub Gostomski
w Ustce; w pierwotnym terminie (21.11.2021 godz.13.30) decyzją Komisji ds. Rozgrywek z dnia 20.11.2021 r. mecz odwołany w związku z sytuacją epidemiczną w drużynie gospodarzy
» kolejka 17 - 27/28.11.2021
Zawisza Borzytuchom1-2 Jantaria Pobłocie
27 listopada, 13:00
Grzegorz Treder- Kamil Iwanicki, Przemysław Romowski
Wybrzeże Objazda2-9 Start Miastko
9 grudnia, 19:00
Kacper Krawczyk, samobójcza- Przemysław Spalik 4, Seweryn Wiśniewski 2, Krzysztof Bryndal, Patryk Kapica, Michał Krzyszkowski
w Ustce; w pierwotnym terminie (27.11.2021 godz.12.00) decyzją Komisji ds. Rozgrywek z dnia 24.11.2021 r. mecz odwołany w związku z sytuacją epidemiczną w drużynie Wybrzeża, następnie zmiana gospodarza
GTS Czarna Dąbrówka3-6 MKS Debrzno
28 listopada, 12:00
Paweł Janikiewicz, Adam Osowski, Jakub Gralak- Krzysztof Szawarniak 4, Krystian Szostek 2
Sokół Wyczechy2-2 Gryf II Słupsk
27 listopada, 13:00
Karol Dołgowski, Łukasz Kościan- Mikita Tsykala 2
KS Włynkówko2-1 Dolina Gałąźnia Wielka
27 listopada, 13:00
Szymon Gołaszewski, Bartosz Bukowski- Jakub Pawłowski
KS Gryf Słupsk3-3 Myśliwiec Tuchomie
27 listopada, 12:00
Jakub Kalinowski 2, Paweł Panek- Dawid Kiełpiński 2, Szymon Żmuda Trzebiatowski
Kaszubia Studzienice1-1 Czarni Czarne
28 listopada, 11:00
Dawid Fusiek- Paweł Wnuk-Lipiński
Lipniczanka Lipnica4-3 Brda Przechlewo
27 listopada, 13:00
Paweł Podgórski, Sebastian Jeżewski, Mateusz Cybula, Bartosz Breza- Jakub Bloch 2, Jakub Goliński
Piast Człuchów3-1 Skotawia Dębnica Kaszubska
27 listopada, 13:00
Kacper Walczak 2, Nikodem Janas- Bartosz Rekowski
» kolejka 18 - 05/06.03.2022
Jantaria Pobłocie1-2 Skotawia Dębnica Kaszubska
6 marca, 13:00
Kamil Iwanicki- Michał Serkowski, Konrad Lindstedt
Piast Człuchów0-3 Brda Przechlewo
6 marca, 15:00
Michał Wirkus, Jakub Warniełło, Przemysław Gatz
w Dębnicy
Lipniczanka Lipnica1-3 Czarni Czarne
5 marca, 15:00
Łukasz Chylewski- Oliwier Osiński, Kacper Obłąkowski, Łukasz Jakubowski
Kaszubia Studzienice2-4 Myśliwiec Tuchomie
6 marca, 13:30
Arkadiusz Gut, Klaudiusz Szultka- Adam Gross 2, Filip Krycki, Dawid Kiełpiński
KS Gryf Słupsk1-1 Dolina Gałąźnia Wielka
5 marca, 11:00
Nikodem Ciechański- Mateusz Śmigiel
KS Włynkówko3-1 Gryf II Słupsk
5 marca, 12:00
Szymon Gołaszewski 2, Adrian Łopuszyński- Ksawery Ronowski
Sokół Wyczechy4-1 MKS Debrzno
5 marca, 15:00
Karol Dołgowski 2, Łukasz Kościan 2- Sebastian Stalka
GTS Czarna Dąbrówka1-4 Wybrzeże Objazda
6 marca, 12:00
Adam Osowski- Mateusz Lembowicz, Przemysław Cyrankowski, Denys Dynysiuk, Łukasz Czubak
Zawisza Borzytuchom1-2 Start Miastko
5 marca, 15:00
Tomasz Piechowski- Krzysztof Guzowski, Patryk Kapica
w Bytowie
» kolejka 19 - 12/13.03.2022
Start Miastko2-1 Jantaria Pobłocie
13 marca, 11:00
Krzysztof Guzowski, Bartłomiej Szwajczewski- Kamil Iwanicki
Zawisza Borzytuchom0-2 GTS Czarna Dąbrówka
12 marca, 15:00
Dawid Wdowczyk, Paweł Janikiewicz
w Bytowie
Wybrzeże Objazda0-5 Sokół Wyczechy
13 marca, 14:00
Łukasz Kościan, Szymon Wojciechowski, Karol Dołgowski, Ariel Sobczak, Jakub Miazga
MKS Debrzno3-2 KS Włynkówko
13 marca, 15:00
Michał Kawczak 2, Hubert Lange- Szymon Gołaszewski, Michał Podgórny
Gryf II Słupsk1-1 KS Gryf Słupsk
13 marca, 18:00
Karol Lutkiewicz- Mateusz Barszcz
Dolina Gałąźnia Wielka3-2 Kaszubia Studzienice
13 marca, 11:00
Kacper Grajczyk, Krystian Grajczyk, Wiktor Treder- Dawid Fusiek, Klaudiusz Szultka
w Niepoględziu
Myśliwiec Tuchomie3-1 Lipniczanka Lipnica
12 marca, 15:00
Adam Gross 2, Dawid Kiełpiński- Damian Wajs
Czarni Czarne3-1 Piast Człuchów
13 marca, 14:00
Łukasz Jakubowski 2, Kacper Obłąkowski- Arkadiusz Zachajczuk
Brda Przechlewo3-2 Skotawia Dębnica Kaszubska
12 marca, 15:00
Jakub Bloch 2, Jakub Goliński- Michał Serkowski, Bartosz Michalski
» kolejka 20 - 19/20.03.2022
Jantaria Pobłocie3-0 Brda Przechlewo
20 marca, 13:00
Patryk Roder, Przemysław Romowski, Adam Mielewczyk
Skotawia Dębnica Kaszubska2-0 Czarni Czarne
19 marca, 15:00
Michał Serkowski, Konrad Lindstedt
Piast Człuchów1-4 Myśliwiec Tuchomie
20 marca, 15:00
Dawid Wachnik- Adam Grośs, Wojciech Wałdoch, Filip Krycki, Bohdan Mykhailovskyi
w Dębnicy
Lipniczanka Lipnica1-0 Dolina Gałąźnia Wielka
20 marca, 14:00
Sebastian Jeżewski
Kaszubia Studzienice4-2 Gryf II Słupsk
19 marca, 14:30
Dawid Fusiek 2, Robert Prądzinski, Krzysztof Baumgard- Oskar Zieliński, Kamil Klimas
KS Gryf Słupsk2-1 MKS Debrzno
19 marca, 11:00
Jakub Mondrzejewski, Mateusz Barszcz- Krzysztof Szawarniak
KS Włynkówko0-0 Wybrzeże Objazda
20 marca, 15:00
Sokół Wyczechy5-0 Zawisza Borzytuchom
19 marca, 15:00
Łukasz Kościan 3, Karol Dołgowski 2
GTS Czarna Dąbrówka1-5 Start Miastko
20 marca, 12:00
Jakub Gralak- Krzysztof Guzowski 2, Krzysztof Bryndal, Rafał Żukowski, Bartłomiej Szwajczewski
» kolejka 21 - 26/27.03.2022
GTS Czarna Dąbrówka5-1 Jantaria Pobłocie
27 marca, 12:00
Dawid Wdowczyk 2, Paweł Janikiewicz, Jan Kwiecień, Patryk Wolski- Adrian Mielewczyk
Start Miastko1-1 Sokół Wyczechy
26 marca, 15:00
Oskar Dzięcioł- Karol Dołgowski
Zawisza Borzytuchom2-3 KS Włynkówko
26 marca, 15:00
Jakub Gostomski, Robert Kmiecik- Łukasz Kazubowski, Szymon Gołaszewski, Kamil Kulpa
w Bytowie
Wybrzeże Objazda0-5 KS Gryf Słupsk
27 marca, 14:00
Paweł Panek 2, Wiktor Ciechański, Maciej Wanat, Jakub Kazior
MKS Debrzno2-2 Kaszubia Studzienice
27 marca, 15:30
Paweł Władyczak, Wojciech Marzec- Rafał Soldatke 2
Gryf II Słupsk0-1 Lipniczanka Lipnica
27 marca, 18:00
Gracjan Kuik Studziński
Dolina Gałąźnia Wielka2-3 Piast Człuchów
26 marca, 15:00
Wiktor Strychalski, Piotr Pituch- Dominik Gołuński 2, Adam Kluk
w Niepoględziu
Myśliwiec Tuchomie3-2 Skotawia Dębnica Kaszubska
27 marca, 12:00
Dawid Kiełpiński 2, Adam Gross- Michał Musiał, Michał Serkowski
Czarni Czarne0-0 Brda Przechlewo
27 marca, 14:00
» kolejka 22 - 02/03.04.2022
Jantaria Pobłocie0-3 Czarni Czarne
3 kwietnia, 13:00
Łukasz Jakubowski 3
Brda Przechlewo1-3 Myśliwiec Tuchomie
2 kwietnia, 15:00
Jakub Goliński- Dawid Kiełpiński 2, Adam Gross
Skotawia Dębnica Kaszubska3-1 Dolina Gałąźnia Wielka
2 kwietnia, 15:00
Kamil Oblizajek 2, Michał Serkowski- Patryk Kwasigroch
Piast Człuchów3-2 Gryf II Słupsk
3 kwietnia, 15:00
Maciej Świadek, Dawid Wachnik, Arkadiusz Zachajczuk- Kacper Zalewski, samobójcza
w Dębnicy
Lipniczanka Lipnica1-4 MKS Debrzno
3 kwietnia, 14:00
Bartosz Breza- Krystian Szostek 2, Krzysztof Dudzic, Krzysztof Szawarniak
Kaszubia Studzienice5-0 Wybrzeże Objazda
vo
3 kwietnia, 13:30
Dawid Fusiek 2, Klaudiusz Szultka, Krzysztof Baumgard, Mariusz Czajkowski
na boisku 5:0, mecz przerwany w 46. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
KS Gryf Słupsk2-1 Zawisza Borzytuchom
31 marca, 15:00
Mateusz Barszcz 2- Grzegorz Treder
KS Włynkówko2-2 Start Miastko
2 kwietnia, 15:00
Mateusz Kujawa, Adrian Łopuszyński- Krzysztof Guzowski, Seweryn Wiśniewski
Sokół Wyczechy2-1 GTS Czarna Dąbrówka
2 kwietnia, 15:00
Łukasz Kościan, Ariel Sobczak- Jakub Gralak
» kolejka 23 - 09/10.04.2022
Sokół Wyczechy3-0 Jantaria Pobłocie
vo
9 kwietnia, 12:30
goście nie stawili się na zawody
GTS Czarna Dąbrówka0-3 KS Włynkówko
10 kwietnia, 12:00
Mateusz Kujawa, Szymon Gołaszewski, Bartosz Bukowski
Start Miastko0-4 KS Gryf Słupsk
9 kwietnia, 16:00
Maciej Wanat 2, Wiktor Ciechański, Wojciech Pawlina
Zawisza Borzytuchom0-3 Kaszubia Studzienice
9 kwietnia, 15:00
Klaudiusz Szultka, Patryk Pela, Mateusz Turzyński
w Bytowie
Wybrzeże Objazda2-2 Lipniczanka Lipnica
10 kwietnia, 14:00
Przemysław Cyrankowski, Mateusz Grudniewski- Bartosz Wójcik, Bartosz Breza
MKS Debrzno8-1 Piast Człuchów
10 kwietnia, 16:00
Krystian Szostek 3, Sebastian Stalka 2, Krzysztof Szawarniak, Wojciech Marzec, Michał Kawczak- Dominik Gołuński
Gryf II Słupsk5-0 Skotawia Dębnica Kaszubska
10 kwietnia, 15:00
Oskar Zieliński 3, Tomasz Prusaczyk, Marcjan Majcher
Brda Przechlewo3-4 Dolina Gałąźnia Wielka
9 kwietnia, 15:00
Jakub Goliński, Michał Wirkus, Jakub Bloch- Patryk Kwasigroch 2, Wiktor Treder, Kacper Grajczyk
Myśliwiec Tuchomie0-3 Czarni Czarne
10 kwietnia, 12:00
Łukasz Jakubowski 2, Kacper Kaczmarek
» kolejka 24 - 13/16.04.2022
Jantaria Pobłocie1-1 Myśliwiec Tuchomie
16 kwietnia, 14:00
Dominik Stencel- Adam Gross
Czarni Czarne4-3 Dolina Gałąźnia Wielka
13 kwietnia, 16:30
Łukasz Jakubowski 2, Paweł Krawczuk, Stefan Jaworski- samobójcza, Piotr Pituch, Patryk Kwasigroch
Brda Przechlewo2-0 Gryf II Słupsk
13 kwietnia, 17:30
Przemysław Gatz, Jakub Bloch
Skotawia Dębnica Kaszubska2-1 MKS Debrzno
16 kwietnia, 14:00
Michał Serkowski, Jakub Cech- Krystian Szostek
Piast Człuchów3-0 Wybrzeże Objazda
vo
16 kwietnia, 14:00
w Dębnicy; goście nie stawili się na zawody
Lipniczanka Lipnica3-2 Zawisza Borzytuchom
13 kwietnia, 18:00
Bartosz Breza 2, Sebastian Jeżewski- Robert Kmiecik 2
Kaszubia Studzienice2-1 Start Miastko
13 kwietnia, 16:30
Dawid Fusiek 2- Bartłomiej Szwajczewski
KS Gryf Słupsk6-0 GTS Czarna Dąbrówka
16 kwietnia, 11:00
Maciej Wanat 2, Mateusz Barszcz, Łukasz Kowalik, Maciej Gajke, Wiktor Ciechański
KS Włynkówko1-2 Sokół Wyczechy
13 kwietnia, 17:00
Szymon Gołaszewski- Damian Kojnecki, Łukasz Kościan
» kolejka 25 - 23/24.04.2022
KS Włynkówko3-0 Jantaria Pobłocie
23 kwietnia, 16:00
Bartosz Bukowski, Rafał Kostka, Mateusz Kujawa
Sokół Wyczechy1-1 KS Gryf Słupsk
23 kwietnia, 15:00
Karol Dołgowski- Mateusz Barszcz
GTS Czarna Dąbrówka0-1 Kaszubia Studzienice
23 kwietnia, 17:00
Klaudiusz Szultka
Start Miastko2-1 Lipniczanka Lipnica
24 kwietnia, 17:00
samobójcza, Patryk Kapica- Łukasz Chylewski
Zawisza Borzytuchom5-0 Piast Człuchów
23 kwietnia, 15:00
Mateusz Nogieć 2, Robert Kmiecik 2, Marcin Bartłomiejczuk
w Bytowie
Wybrzeże Objazda0-1 Skotawia Dębnica Kaszubska
24 kwietnia, 14:00
Kamil Oblizajek
MKS Debrzno8-1 Brda Przechlewo
24 kwietnia, 17:00
Krzysztof Szawarniak 3, Krystian Szostek 2, Michał Kawczak, Sebastian Stalka, Gracjan Wenda- Jakub Goliński
Gryf II Słupsk4-2 Czarni Czarne
24 kwietnia, 14:00
Kamil Klimas 2, Karol Świdziński 2- Kacper Kaczmarek, Paweł Wnuk-Lipiński
Dolina Gałąźnia Wielka0-0 Myśliwiec Tuchomie
24 kwietnia, 13:00
w Niepoględziu
» kolejka 26 - 30.04.2022
Jantaria Pobłocie3-2 Dolina Gałąźnia Wielka
30 kwietnia, 15:00
Kamil Iwanicki 2, Przemysław Romowski- Piotr Pituch, Wiktor Treder
Myśliwiec Tuchomie0-0 Gryf II Słupsk
30 kwietnia, 14:00
Czarni Czarne4-3 MKS Debrzno
30 kwietnia, 15:00
Oliwier Osiński, Kacper Kaczmarek, Łukasz Jakubowski, Kacper Kołakowski- Krzysztof Szawarniak, Kamil Masternak, Michał Pacholik
Brda Przechlewo7-0 Wybrzeże Objazda
vo
30 kwietnia, 12:00
Jakub Goliński 2, Kacper Szostak 2, Michał Wirkus, Kacper Ginter, Maciej Śliwicki
na boisku 7:0, mecz przerwany w 46. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
Skotawia Dębnica Kaszubska3-0 Zawisza Borzytuchom
30 kwietnia, 15:00
Bartosz Rekowski, Kamil Oblizajek, Konrad Lindstedt
Piast Człuchów4-2 Start Miastko
30 kwietnia, 17:00
Łukasz Czarnowski 2, Dawid Wachnik 2- Krzysztof Bryndal, Przemysław Spalik
w Dębnicy
Lipniczanka Lipnica1-1 GTS Czarna Dąbrówka
27 kwietnia, 18:15
Adrian Kuik Studziński- Paweł Janikiewicz
Kaszubia Studzienice1-1 Sokół Wyczechy
30 kwietnia, 11:00
Dawid Fusiek- Maciej Jaroszyński
KS Gryf Słupsk5-0 KS Włynkówko
30 kwietnia, 11:00
Mateusz Barszcz 2, Nikodem Ciechański, Dawid Leśko, Wojciech Pawlina
» kolejka 27 - 03.05.2022
KS Gryf Słupsk7-1 Jantaria Pobłocie
3 maja, 11:00
Jakub Kalinowski 2, Nikodem Ciechański, Jakub Kazior, Mateusz Barszcz, Dawid Leśko, Wiktor Ciechański- Piotr Majcher
KS Włynkówko1-2 Kaszubia Studzienice
3 maja, 16:00
Szymon Gołaszewski- Rafał Soldatke, Dawid Fusiek
Sokół Wyczechy7-0 Lipniczanka Lipnica
3 maja, 15:00
Karol Dołgowski 2, Łukasz Kościan 2, Paweł Łacko, Maciej Jaroszyński, Ariel Sobczak
GTS Czarna Dąbrówka2-3 Piast Człuchów
3 maja, 18:00
Patryk Wolski, Piotr Szczegielniak- Dawid Dorau 2, Dawid Wachnik
Start Miastko3-0 Skotawia Dębnica Kaszubska
3 maja, 12:00
Patryk Kapica, Krzysztof Guzowski, Przemysław Spalik
Zawisza Borzytuchom2-2 Brda Przechlewo
3 maja, 15:00
Jakub Świderski, Robert Kmiecik- Przemysław Gatz, Jakub Goliński
w Bytowie
Wybrzeże Objazda4-1 Czarni Czarne
3 maja, 14:00
Przemysław Cyrankowski 2, Kacper Krawczyk, Mateusz Grudniewski- Łukasz Jakubowski
MKS Debrzno3-1 Myśliwiec Tuchomie
3 maja, 17:00
Sebastian Stalka 2, Krystian Szostek- Adam Gross
Gryf II Słupsk1-4 Dolina Gałąźnia Wielka
3 maja, 16:00
Kacper Panasiuk- Piotr Pituch 3, Patryk Kwasigroch
» kolejka 28 - 07/08.05.2022
Jantaria Pobłocie2-1 Gryf II Słupsk
8 maja, 13:00
Adrian Mielewczyk, Kamil Iwanicki- Kacper Zalewski
Dolina Gałąźnia Wielka2-0 MKS Debrzno
8 maja, 13:00
Krystian Grajczyk, Wiktor Treder
w Niepoględziu
Myśliwiec Tuchomie2-0 Wybrzeże Objazda
7 maja, 16:00
Bohdan Mykhailovskyi, Dawid Kiełpiński
Czarni Czarne3-1 Zawisza Borzytuchom
7 maja, 16:30
Łukasz Jakubowski, Stefan Jaworski, Kacper Kaczmarek- Marcin Bartłomiejczuk
Brda Przechlewo0-5 Start Miastko
7 maja, 15:00
Przemysław Spalik 2, Krzysztof Guzowski, Patryk Kapica, Bartłomiej Szwajczewski
Skotawia Dębnica Kaszubska1-0 GTS Czarna Dąbrówka
7 maja, 15:00
Michał Musiał
Piast Człuchów1-4 Sokół Wyczechy
8 maja, 15:00
Kacper Walczak- Łukasz Kościan 2, Karol Dołgowski, Ariel Sobczak
w Dębnicy
Lipniczanka Lipnica6-1 KS Włynkówko
7 maja, 17:00
Adrian Szultka 2, Bartosz Wójcik, Damian Wajs, Kacper Treder, Mateusz Cybula - Łukasz Kazubowski
Kaszubia Studzienice0-2 KS Gryf Słupsk
8 maja, 17:00
Jakub Kalinowski, Adam Świdroń
» kolejka 29 - 14/15.05.2022
Kaszubia Studzienice2-1 Jantaria Pobłocie
15 maja, 13:30
Dawid Fusiek, Patryk Pela- Dominik Stencel
KS Gryf Słupsk6-1 Lipniczanka Lipnica
14 maja, 11:00
Nikodem Ciechański 2, Mateusz Barszcz 2, Maciej Wanat, Wiktor Ciechański- Fabian Górski
KS Włynkówko3-1 Piast Człuchów
14 maja, 16:00
Szymon Gołaszewski, Łukasz Kazubowski, Jacek Okołotowicz- Dawid Dorau
Sokół Wyczechy5-1 Skotawia Dębnica Kaszubska
14 maja, 15:00
Karol Dołgowski 2, Łukasz Kościan, Paweł Łacko, Damian Kojnecki- samobójcza
GTS Czarna Dąbrówka1-3 Brda Przechlewo
14 maja, 17:00
Piotr Szczegielniak- Kacper Ginter 2, Jakub Bloch
Start Miastko5-0 Czarni Czarne
15 maja, 12:00
Krzysztof Guzowski, Seweryn Wiśniewski, Bartłomiej Szwajczewski, Maciej Śliżewski, Bartłomiej Borowicz
Zawisza Borzytuchom2-4 Myśliwiec Tuchomie
14 maja, 14:00
Denis Jakuć, Dariusz Syldatk- Adam Gross 2, Dawid Kiełpiński, Wojciech Wałdoch
w Bytowie
Wybrzeże Objazda1-4 Dolina Gałąźnia Wielka
15 maja, 14:00
Kamil Oleszczuk- Krystian Grajczyk, samobójcza, Patryk Kwasigroch, Piotr Pituch
MKS Debrzno4-1 Gryf II Słupsk
14 maja, 17:00
Krystian Szostek, Krzysztof Dudzic, Paweł Władyczak, Jakub Nykiel- Kacper Zalewski
» kolejka 30 - 21/22.05.2022
Jantaria Pobłocie5-2 MKS Debrzno
22 maja, 13:00
Kamil Iwanicki 2, Dominik Stencel 2, Kacper Czupryniak- Michał Pacholik, Bartłomiej Rutyna
Gryf II Słupsk7-0 Wybrzeże Objazda
22 maja, 16:00
Ksawery Ronowski 3, Bartłomiej Nałęcz 2, Tymoteusz Lange 2
Dolina Gałąźnia Wielka0-2 Zawisza Borzytuchom
21 maja, 15:00
Mateusz Nogieć, Wojciech Kurkowski
w Niepoględziu
Myśliwiec Tuchomie0-1 Start Miastko
22 maja, 18:00
Rafał Degis
Czarni Czarne5-2 GTS Czarna Dąbrówka
22 maja, 15:00
Łukasz Jakubowski 3, Kamil Bednarski 2- Dawid Wdowczyk, Dawid Wnuk-Lipiński
Brda Przechlewo1-3 Sokół Wyczechy
21 maja, 15:00
Jakub Goliński- Karol Dołgowski, Dawid Wojda, Łukasz Kościan
Skotawia Dębnica Kaszubska5-2 KS Włynkówko
21 maja, 15:00
Bartosz Rekowski, Michał Serkowski, Adrian Nowak, Jakub Cech, Aleksander Powierża- Bartosz Bukowski, Mateusz Świątek
Piast Człuchów0-0 KS Gryf Słupsk
22 maja, 14:00
w Dębnicy
Lipniczanka Lipnica2-3 Kaszubia Studzienice
22 maja, 14:00
Kamil Pranczk, Fabian Górski- Fabian Szultka, Arkadiusz Gut, Rafał Soldatke
» kolejka 31 - 28/29.05.2022
Lipniczanka Lipnica2-3 Jantaria Pobłocie
28 maja, 17:00
Fabian Górski, Łukasz Chylewski- Przemysław Romowski, Kamil Iwanicki, Dominik Stencel
Kaszubia Studzienice1-1 Piast Człuchów
29 maja, 15:00
Patryk Pela- Arkadiusz Zachajczuk
KS Gryf Słupsk0-2 Skotawia Dębnica Kaszubska
28 maja, 11:00
Radosław Guziński, Patryk Wólczyński
KS Włynkówko3-4 Brda Przechlewo
28 maja, 16:00
Michał Podgórny 2, Szymon Gołaszewski- Jakub Bloch 3, Jakub Goliński
Sokół Wyczechy4-0 Czarni Czarne
28 maja, 12:30
Łukasz Kościan 2, Maciej Winnicki, Piotr Orynycz
GTS Czarna Dąbrówka2-2 Myśliwiec Tuchomie
28 maja, 17:00
Dawid Wnuk-Lipiński, Kacper Smentoch- Mikołaj Żmuda Trzebiatowski, Adam Gross
Start Miastko2-0 Dolina Gałąźnia Wielka
28 maja, 17:00
Krzysztof Guzowski, Bartłomiej Szwajczewski
Zawisza Borzytuchom3-5 Gryf II Słupsk
28 maja, 15:00
Mateusz Nogieć 2, Grzegorz Treder- Kamil Klimas 2, Karol Lutkiewicz, Kacper Zalewski, Jan Kiełbasa
w Bytowie
Wybrzeże Objazda3-5 MKS Debrzno
29 maja, 14:00
Denys Dynysiuk 2, Karol Misztal- Krzysztof Dudzic 2, Jakub Nykiel 2, Krzysztof Szawarniak
» kolejka 32 - 04/05.06.2022
Jantaria Pobłocie4-0 Wybrzeże Objazda
5 czerwca, 13:00
Przemysław Romowski, Patryk Roder, Kacper Czupryniak, Kamil Iwanicki
MKS Debrzno4-0 Zawisza Borzytuchom
5 czerwca, 17:30
Bartłomiej Rutyna 2, Krzysztof Szawarniak, Krystian Szostek
Gryf II Słupsk2-2 Start Miastko
5 czerwca, 16:00
Kacper Zalewski, Karol Świdziński- Krzysztof Bryndal 2
Dolina Gałąźnia Wielka6-2 GTS Czarna Dąbrówka
4 czerwca, 15:00
Patryk Kwasigroch 2, Maciej Kuczkowski, Daniel Orłowski, Kacper Grajczyk, Wiktor Treder- Filip Sierant, Patryk Wolski
w Niepoględziu
Myśliwiec Tuchomie2-1 Sokół Wyczechy
5 czerwca, 18:00
Adam Gross 2- Łukasz Kościan
Czarni Czarne1-1 KS Włynkówko
5 czerwca, 15:00
Kacper Kaczmarek- Bartosz Bukowski
Brda Przechlewo3-6 KS Gryf Słupsk
4 czerwca, 16:00
Jakub Goliński, Jakub Bloch, Przemysław Gatz- Mateusz Barszcz 3, Nikodem Ciechański, Maciej Wanat, Jakub Mondrzejewski
Skotawia Dębnica Kaszubska2-0 Kaszubia Studzienice
4 czerwca, 15:00
Kamil Oblizajek, Adrian Nowak
Piast Człuchów2-3 Lipniczanka Lipnica
4 czerwca, 15:00
Dawid Wachnik, Łukasz Czarnowski- Fabian Górski, Adrian Szultka, Patryk Wirkus
w Dębnicy
» kolejka 33 - 11/12.06.2022
Piast Człuchów1-2 Jantaria Pobłocie
12 czerwca, 13:00
Yurii Sichovyi- Mateusz Klawikowski, Adam Mielewczyk
w Dębnicy
Lipniczanka Lipnica2-2 Skotawia Dębnica Kaszubska
12 czerwca, 14:00
Adrian Szultka, Łukasz Chylewski- Patryk Wólczyński, Bartosz Rekowski
Kaszubia Studzienice3-0 Brda Przechlewo
vo
11 czerwca, 17:00
goście nie stawili się na zawody
KS Gryf Słupsk4-1 Czarni Czarne
11 czerwca, 11:00
Maciej Wanat, Wojciech Pawlina, Dawid Leśko, Wiktor Ciechański- Kacper Kaczmarek
KS Włynkówko1-1 Myśliwiec Tuchomie
11 czerwca, 16:00
Szymon Gołaszewski- Adam Gross
Sokół Wyczechy5-2 Dolina Gałąźnia Wielka
11 czerwca, 15:00
Karol Dołgowski 3, Łukasz Kościan, Damian Kojnecki- Patryk Kwasigroch, Kacper Grajczyk
GTS Czarna Dąbrówka4-3 Gryf II Słupsk
11 czerwca, 17:00
Patryk Wolski, Dawid Wnuk-Lipiński, Jakub Gralak, Dawid Wdowczyk- Jan Kiełbasa, Kacper Zalewski, Ksawery Ronowski
Start Miastko5-1 MKS Debrzno
12 czerwca, 18:00
Wojciech Szuta 2, Krzysztof Bryndal, Seweryn Wiśniewski, Przemysław Spalik- Paweł Władyczak
Zawisza Borzytuchom6-0 Wybrzeże Objazda
11 czerwca, 13:00
Tomasz Piechowski 2, Jakub Świderski 2, Robert Kmiecik, Wiktor Gierdalski
w Bytowie
» kolejka 34 - 16.06.2022
Jantaria Pobłocie4-1 Zawisza Borzytuchom
16 czerwca, 17:00
Kacper Czupryniak, Tomasz Kwidziński, Przemysław Romowski, Adrian Mielewczyk- Grzegorz Treder
Start Miastko5-1 Wybrzeże Objazda
16 czerwca, 17:00
Przemysław Spalik 3, Bartłomiej Borowicz, samobójcza- Denys Dynysiuk
MKS Debrzno12-4 GTS Czarna Dąbrówka
16 czerwca, 17:00
Krzysztof Szawarniak 6, Krystian Szostek 4, Paweł Władyczak, Michał Kawczak- Dawid Wnuk-Lipiński 2, Patryk Wolski, Jan Kwiecień
Gryf II Słupsk0-3 Sokół Wyczechy
16 czerwca, 17:00
Karol Dołgowski 2, Łukasz Kościan
Dolina Gałąźnia Wielka4-2 KS Włynkówko
16 czerwca, 17:00
Adam Spiczak Brzeziński, Maciej Kuczkowski, Mateusz Śmigiel, Wiktor Treder- Szymon Gołaszewski, Piotr Pieczyński
w Niepoględziu
Myśliwiec Tuchomie2-2 KS Gryf Słupsk
16 czerwca, 17:00
Adam Gross, Dominik Michańczyk- Maciej Wanat 2
Czarni Czarne3-0 Kaszubia Studzienice
16 czerwca, 17:00
Łukasz Jakubowski 3
Brda Przechlewo1-2 Lipniczanka Lipnica
16 czerwca, 17:00
Michał Wirkus- Sebastian Jeżewski, Bartosz Breza
Skotawia Dębnica Kaszubska3-0 Piast Człuchów
16 czerwca, 17:00
Bartosz Stępień, Konrad Lindstedt, Kamil Oblizajek

::  Copyright © 2003-2022 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::