Rocznik 2015 też wznowił rozgrywki 10.04.2024r.
W upalne wczorajsze popołudnie (bardziej przypominające lipiec niż kwiecień...) na Stadionie Miejskim w Debrznie odbył się premierowy w II części edycji 2023/2024 ligowy turniej przeznaczony dla juniorów F1 (rocznik 2015 i młodsi), w którym zagrało pięć ekip.

Podopieczni Pawła Wegnera walczyli jak zwykle bardzo ambitnie, byli w dwóch spośród czterech potyczek bliscy co najmniej remisowego wyniku, ostatecznie ponosząc jednak komplet porażek. Cieszą debiuty dwóch piłkarzy, tj. Floriana Jabłońskiego i Alka Kuźbińskiego, którzy oficjalnie dołączyli do zespołu w przerwie zimowej.

Kolejna impreza z tego cyklu planowana jest na 20/21 kwietnia w Dębnicy, lecz ustalenia co do dokładnej daty i godziny rozpoczęcia zawodów dopiero zostaną poczynione.

Dziękujemy Rodzicom dzieci grających w zespole Czerwono-Niebieskich za obecność i kibicowanie drużynie!

Rezultaty spotkań i zdobywcy goli dla MKS-u:

Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 4:2 (Jabłoński, Tojza)
Piast Człuchów- Tęcza Brusy 0:0
Kolejarz Chojnice- Lider Rychnowy 2:2
MKS Debrzno- Piast Człuchów 0:3
Tęcza Brusy- Lider Rychnowy 1:2
Piast Człuchów- Kolejarz Chojnice 1:3
Lider Rychnowy- MKS Debrzno 3:1 (Kotowski)
Tęcza Brusy- Kolejarz Chojnice 1:3
Lider Rychnowy- Piast Człuchów 4:0
MKS Debrzno- Tęcza Brusy 0:1

MKS: Dłużniewski, Jabłoński, Jastrzębski, Kopitkowski, Kotowski, Kuźbiński, Ryngwelski, Tojza, I. Wegner, Weinke