Pierwszy orlikowy turniej za nami 08.04.2024r.
W sobotnie przedpołudnie 6 kwietnia juniorzy E1 (rocznik 2013 i młodsi) prowadzeni przez Krzysztofa Dudzica zainaugurowali rundę wiosenną. Za zespół tego dnia tymczasowo, w zastępstwie odpowiadał Bartłomiej Lica. Czerwono-Niebiescy pojechali do Chojnic, gdzie na obiekcie Kolejarza rozegrano zawody w gronie sześciu drużyn. Sześciu, ponieważ jak wcześniej informowaliśmy do stawki, w której rywalizowaliśmy jesienią doszlusował team Piasta Człuchów.

Debrznianie grali ze zmiennym szczęściem, bowiem wygraliśmy z Liderem Rychnowy, Sokołem Wyczechy i Tęczą Brusy, natomiast przeciwnicy reprezentujący Kolejarza i Piasta okazali się skuteczniejsi. Emkaesiacy wystąpili w dziewięcioosobowym składzie, a w wyjeździe na imprezę brali udział także rodzice-kibice, którym dziękujemy za pomoc organizacyjną.

Druga odsłona tegorocznych konfrontacji mistrzowskich w tej kategorii wiekowej odbędzie się w weekend 20/21 kwietnia w Wyczechach.

Wyniki meczów i strzelcy bramek dla MKS-u:

Lider Rychnowy- Kolejarz Chojnice 4:8
Tęcza Brusy- Piast Człuchów 1:3
Lider Rychnowy- MKS Debrzno 0:1 (Nylec)
Tęcza Brusy- Kolejarz Chojnice 5:3
Sokół Wyczechy- MKS Debrzno 1:4 (A. Jarosz 2, Szuber, Malmon)
Piast Człuchów- Sokół Wyczechy 3:1
Tęcza Brusy- Lider Rychnowy 1:3
Kolejarz Chojnice- Sokół Wyczechy 4:0
MKS Debrzno- Piast Człuchów 1:3 (Nylec)
Sokół Wyczechy- Tęcza Brusy 2:1
Piast Człuchów- Lider Rychnowy 2:0