Rocznik 2013 udanie pograł charytatywnie 05.03.2024r.
W niedzielę 3 marca MKS był organizatorem imprezy piłkarskiej dla juniorów E1, która odbyła się w ramach akcji charytatywnej "Debrzno Pomaga Potrzebującym" w gościnnej hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Lipce. Pierwszy raz mieliśmy okazję skorzystać z tego obiektu i wrażenia są wyłącznie pozytywne, żeby nie powiedzieć zachwycające.

Bardzo przyjemnie w tych okolicznościach rywalizowało się młodym piłkarzom, a my byliśmy świadkami ciekawych zawodów. Najlepiej radzili sobie podopieczni Adama Ziółkowskiego, czyli futboliści Fair Play Złotów, odnosząc komplet zwycięstw. Z meczu na mecz nabierała rozpędu ekipa debrzeńska prowadzona przez Krzysztofa Dudzica, Czerwono-Niebiescy rozpoczęli od remisu i porażki z drużynami Fair Play, ale potem odnieśli trzy wiktorie nie tracąc przy tym gola.

Zawodnicy oraz trenerzy sześciu teamów otrzymali okolicznościowe medale upamiętniające udział w akcji pod hasłem "Gramy dla Kingi, Leny i Michaliny". Podczas podsumowania imprezy było troszkę nietypowo, ponieważ nagrody wręczały trzy Panie, czyli Wioleta Cichoń-Jarosz, Helena Dziubińska i Małgorzata Kowalczyk. Mamy naszych piłkarzy wraz z innymi rodzicami wsparły organizację przedsięwzięcia poprzez kierowanie stanowiskiem gastronomicznym, gdzie można było nabyć kawę, herbatę, napoje, wyśmienite ciasto czy tosty. Dziękujemy serdecznie! Ogółem w puszce znalazło się (łącznie z rozgrywanym kilka godzin potem turniejem zakładowym) 847,25 zł. Ukłony dla wszystkich darczyńców!

Wyniki meczów i zdobywcy goli dla MKS-u:

GTS Lipka- Kamionka Kamień Krajeński 2:1
Fair Play II Złotów- MKS Debrzno 0:0
Fair Play Złotów- Start Jastrowie 4:0
GTS Lipka- Fair Play II Złotów 0:1
Kamionka Kamień Krajeński- Start Jastrowie 0:3
MKS Debrzno- Fair Play Złotów 0:3
Fair Play II Złotów- Kamionka Kamień Krajeński 0:2
Fair Play Złotów- GTS Lipka 3:0
Start Jastrowie- MKS Debrzno 0:2 (W. Wasyłyk 2)
Fair Play II Złotów- Fair Play Złotów 0:7
Kamionka Kamień Krajeński- MKS Debrzno 0:3 (A. Jarosz, L. Wegner, Skępiec)