Młodzi emkaesiacy w barwach Dobrej Drużyny PZU30.01.2024r.
Dwa komplety strojów (koszulki dla zawodników z pola, spodenki, getry, koszulki i spodnie bramkarskie) z przeznaczeniem na funkcjonowanie dwóch ekip juniorskich MKS-u Debrzno wzbogaciły stan posiadania naszego klubu w ostatnim czasie. Wszystko dzięki realizacji umowy podpisanej przez debrznian z Powszechnym Zakładem Ubezpieczeń na Życie S.A. we wrześniu 2023 roku w ramach zgłoszenia wniosku (i później jego pozytywnego rozpatrzenia) do programu prewencyjnego Dobra Drużyna PZU.

Wartość zakupionego sprzętu to równe 5000 złotych. Oczywiście cieszymy się niezmiernie, bo każda tego typu informacja oddziaływuje pozytywnie na działalność Akademii Piłkarskiej Czerwono-Niebieskich. Oby nowe "szaty" młodych adeptów futbolu służyły im jak najlepiej i były obecne przy osiąganiu korzystnych rezultatów reprezentantów Grodu nad Debrzynką!