Pojutrze "Piast Cup" dla rocznika 201418.01.2024r.
W sobotę 20 stycznia 2024 r. podopieczni Krzysztofa Dudzica skupieni w drużynie juniorów E2 (rocznik 2014 i młodsi) zagrają w kolejnej edycji halowego turnieju "Piast Cup" w Człuchowie. Czerwono-Niebiescy będą rywalizować w imprezie z udziałem dziesięciu drużyn.

Emkaesiacy zostali umieszczeni w grupie B, gdzie za rywali będą mieli kolejno zespoły Brdy Rytel, Piasta II Człuchów, Fuksa Wielowicz i Jantara Ustka. Grupa A to ekipy Piasta Człuchów, JFA Przechlewo, Wisły Strzelce Górne, Jantara Pawłowo i Victorii Niemcz. Po zmaganiach wstępnych odbędzie się faza play off, a całość przewidziana jest na godziny od 8.40 do 15.00. Powodzenia!