6 stycznia rocznik 2014 zagra w Grodzie Tura03.01.2024r.
To będzie premierowy sprawdzian w roku 2024 dla dzieci zrzeszonych w Akademii Piłkarskiej MKS-u Debrzno. Po drużynach rocznika 2016 i 2015, które wzięły udział w omawianej imprezie w grudniu, także zespół rocznika 2014 pod trenerskim dowództwem Krzysztofa Dudzica pojedzie do Chojnic na wstępny turniej w ramach "Chojnickiej Gali Piłkarskiej". W zależności od miejsca wywalczonego za trzy dni, czyli 6 stycznia, Czerwono-Niebiescy w zawodach finałowych zaplanowanych na piątek 2 lutego będą rywalizowali o lokaty 1-8 lub 9-16.

Co czeka nas w święto Trzech Króli w hali Parku Wodnego? Debrzeńscy młodzi futboliści zostali umieszczeni w grupie A, gdzie zmierzą się z Chojniczanką II Chojnice, Victorią Niemcz i Żakiem Zbiczno. Grupę B tworzą JFA Przechlewo, GAP Bruskowo Wielkie, Mustang Ostaszewo i Tęcza Brusy. Po pierwszej fazie sobotniego turnieju (mecze po 16 minut), w następnej każdy team wystąpi jeszcze dwukrotnie.