AKTUALNOŚCI
Bez powodzenia w Miastku18.12.2023r.
Dwie porażki i remis to efekt wyprawy drużyny juniorów D1 MKS-u Debrzno trenowanej przez Norberta Muchę na turniej organizowany przez Pomorski Związek Piłki Nożnej w szkolnej hali w Miastku 17 grudnia. Impreza z serii "Energa Griffin Cup" padła łupem Arki Gdynia SI, która wyprzedziła KS Gryf Słupsk, Start Miastko i KP Ogniwo Sopot. My zakończyliśmy udział na fazie grupowej.

Czerwono-Niebiescy z rocznika 2011 nieźle zaczęli starcie z gospodarzami zawodów ze Startu Miastko, jednak z minuty na minutę do głosu coraz bardziej dochodzili rywale, co udokumentowali trzema golami. Przegraliśmy 0:3. W konfrontacji z Bałtykiem Gdynia również byliśmy słabsi, na dwie bramki przeciwników nie odpowiedzieliśmy żadnym trafieniem i ewentualne nikłe już w tym momencie szanse na wyjście z grupy z trzeciego miejsca mogło podtrzymać jedynie zwycięstwo w spotkaniu z KS Kamienica Królewska. Ekipa nad Debrzynki wygrywała 1:0 (gol Piotra Pałubickiego), ale nie utrzymała skromnej przewagi, straciła bramkę i przy remisie 1:1... obydwa teamy odpadły z dalszych gier.

Dziękujemy bardzo za wsparcie w transporcie ekipy do Miastka Beacie Urban i Rafałowi Litwiniukowi!

MKS: Jan Bielecki, Michał Bieszczad, Aleks Czyżykowski, Jakub Lemańczyk, Antoni Litwiniuk, Franciszek Osięglewski, Piotr Pałubicki, Filip Szczepański, Olaf Szydłowski, Daniel Urban