Juniorzy E1 na podium w turnieju "Piast Cup", snajper "Kacza"13.12.2023r.
Dobrze zaprezentowała się w imprezie halowej w Człuchowie drużyna MKS-u Debrzno rocznika 2013. Team Krzysztofa Dudzica w zawodach rozegranych 10 grudnia uplasował się w gronie dziesięciu ekip na wysokim trzecim miejscu, a o tym, że nie powalczyliśmy o jeszcze lepszą lokatę zadecydowały przegrane rzuty karne w półfinałowym boju z Borowiakiem Czersk.

Co ciekawe, w poprzedniej edycji człuchowskiego turnieju też graliśmy z przeciwnikiem z Czerska (choć wtedy w innej fazie zawodów) i... ulegliśmy w dogrywce na karne. Historia jak widać lubi się (niestety w tym przypadku) powtarzać...

Czerwono-Niebiescy w I części niedzielnych rozgrywek wygrali z Jantarem Pawłowo 4:1 (3 bramki Szymona Kaczyńskiego, jedna Aleksandra Jarosza), oraz 3:0 z Chojniczanką Chojnice (Maksymilian Ogierman, Sz. Kaczyński, Franciszek Szuber). W kolejnych spotkaniach padł bezbramkowy remis z Wdą Świecie oraz minimalnie przegraliśmy z Piastem Człuchów 0:1.

W 1/2 finału przy wyniku 0:0 egzekwowano wspomniane "karniaki", w których lepiej czuli się piłkarze Borowiaka (3:2), a całość zwieńczyliśmy potyczką o "pudło" z ekipą Marko Gol Gdańsk, wygraną 3:0 po trafieniach Iwo Traczyka, Szubera i Sz. Kaczyńskiego.

Warto zauważyć, że sukces indywidualny stał się udziałem Sz. Kaczyńskiego, który z dorobkiem pięciu goli został królem strzelców. Duże brawa!

Ukłony dla Rodziców dzieci za pomoc w transporcie, obecność na zawodach i kibicowanie drużynie znad Debrzynki!

MKS: Aleksander Jarosz, Szymon Kaczyński, Maksymilian Ogierman, Szymon Ogierman, Antoni Skępiec, Franciszek Szuber, Iwo Traczyk, Wiktor Wasyłyk, Lena Wegner