Wszystko "na styku" w imprezie juniorów D2 10.12.2023r.
Niezwykle wyrównany przebieg miały mecze z udziałem ekipy MKS-u Debrzno rocznika 2012 trenowanej przez Bartłomieja Licę, która w sobotni (9 grudnia) poranek zawitała do Człuchowa na zawody pod nazwą "Piast Cup". W poszczególnych spotkaniach padało bardzo mało goli, a rywalizacja była naprawdę zacięta i interesująca. Troszkę zabrakło szczęścia, skuteczności, czasami także oczywiście umiejętności, do zajęcia bardziej eksponowanej lokaty, ale zawodnicy debrzeńscy nie ustępowali innym zespołom w sposób znaczący.

Czerwono-Niebiescy zaczęli turniejowe zmagania od zwycięstwa 2:0 z Bytovią Bytów po bramkach Szymona Kaczyńskiego i Franciszka Zaparuszewskiego. Potem mimo licznych okazji podbramkowych ulegliśmy 0:1 drugiemu zespołowi U-2 Bytów, a następnie Bałtykowi Koszalin także 0:1. W drugiej części imprezy zagraliśmy o miejsca 5-8, gdzie debrznianie trzykrotnie remisowali: 0:0 z U-2 Bytów, 1:1 z Piastem Człuchów (Sz. Kaczyński) i 1:1 z Bytovią (Nikodem Lisowski).

Ostatecznie triumfowały obie drużyny koszalińskie, a "brąz" przypadł Borowiakowi Czersk. Podziękowania dla Rodziców dzieci za wsparcie udziału drużyny w człuchowskiej imprezie poprzez pomoc w transporcie oraz kibicowanie!

MKS: Jan Bielecki, Szymon Kaczyński, Jakub Lemańczyk, Nikodem Lisowski, Szymon Ogierman, Franciszek Osięglewski, Lena Wegner, Franciszek Zaparuszewski