Zawody rocznika 2015 przeniesione na styczeń27.11.2023r.
Mamy do przekazania ważny komunikat związany z cyklem imprez świąteczno-noworocznych w halowej piłce nożnej, który realizujemy w grudniu i styczniu. Otóż z przyczyn organizacyjnych jesteśmy zmuszeni przełożyć rozgrywki rocznika 2015, które miały zainaugurować serię turniejów, z 3 grudnia (niedziela) na 13 stycznia (sobota). Mecze rozpoczniemy wówczas tak jak pierwotnie planowano, czyli o godz.10.00.

Wszystkie pozostałe roczniki zagrają bez zmian, w terminach wcześniej anonsowanych. Plakat turniejowy został skorygowany, widnieje na stronie internetowej MKS-u. Co istotne, nadal przyjmujemy zgłoszenia do imprezy. Gorąco zachęcamy kluby do udziału w naszym przedsięwzięciu, gdyż w żadnej kategorii wiekowej lista uczestników nie została jeszcze zamknięta, chociaż wolnych miejsc systematycznie ubywa.

Zapraszamy do Debrzna!