Rocznik 2013 średnio w Wyczechach 27.09.2023r.
Sokół Wyczechy był organizatorem drugiego jesiennego mistrzowskiego turnieju dla juniorów E1. Niestety, na imprezę w niedzielny poranek 24 września nie dojechała ekipa Lidera Rychnowy, zatem rywalizowano w gronie tylko czterech drużyn. Debrznianie odnieśli tego dnia dwa zwycięstwa i ponieśli porażkę, a trener Krzysztof Dudzic pomijając wyniki i skupiając się wyłącznie na jakości gry, ocenił występ swoich zawodników jako co najwyżej bardzo przeciętny.

Czerwono-Niebiescy pokonali na wstępie Tęczę Brusy 6:0, w drugim meczu przegrali z Kolejarzem Chojnice 0:1, a na zamknięcie turnieju wygrali z Sokołem 2:1.

Teamowi znad Debrzynki towarzyszyli jak zawsze kibice-rodzice, którym dziękujemy za wsparcie w dotarciu drużyny na miejsce rozgrywania spotkań.

Rezultaty meczów i zdobywcy bramek dla MKS-u:

Sokół Wyczechy- Kolejarz Chojnice 0:6
Tęcza Brusy- MKS Debrzno 0:6 (Sz. Kaczyński 2, Szuber 2, W. Wasyłyk, Traczyk)
Tęcza Brusy- Sokół Wyczechy 1:1
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 1:0
Tęcza Brusy- Kolejarz Chojnice 0:8
Sokół Wyczechy- MKS Debrzno 1:2 (A. Jarosz, L. Wegner)

MKS: A. Jarosz, Sz. Kaczyński, Kudrelik, M. Ogierman, Sz. Ogierman, Skępiec, Szuber, Traczyk, W. Wasyłyk, L. Wegner