W Lipnicy rywalizował rocznik 201622.09.2023r.
Druga w tym sezonie impreza dla najmłodszych "ligowców" MKS-u Debrzno, a więc juniorów F2, odbyła się dzisiaj w Lipnicy. Czerwono-Niebiescy w zawodach rozgrywanych z towarzyszeniem z minuty na minutę coraz silniejszego deszczu zasłużyli na słowa pochwały za pasję, z jaką konfrontowali się z piłkarzami z czterech innych ośrodków.

Podopieczni Pawła Wegnera schodzili po turnieju do szatni mocno zmęczeni, ale i... zadowoleni, bo pokazali kolejny raz dobrą dyspozycję. MKS w pierwszym meczu pokonał gospodarzy z Lipniczanki 3:2, odrabiając straty ze staniu 0:2. W drugim spotkaniu w identycznych rozmiarach wygraliśmy z Kolejarzem Chojnice także 3:2 i scenariusz był troszkę podobny, bo również zaczęło się od straconego gola. Trzecia potyczka to remis 1:1, chociaż przeciwnicy z JFA Przechlewo prowadzili 1:0. W czwartym występie debrznianie zwyciężyli Lidera Rychnowy 3:1. Bardzo skuteczni byli tego dnia Filip Tutak (6 bramek!) i Jakub Jażdżewski (4), którzy jako jedyni z naszej ekipy trafiali do siatki. Wyniki wynikami, ale oglądaliśmy świetną futbolową zabawę około 50 młodziutkich piłkarzy, a to przecież najważniejsze.

Zespołowi z Grodu Dzika kibicowali Rodzice dzieci, którym dziękujemy za pomoc w organizacji wyjazdu!

Rezultaty meczów i zdobywcy bramek dla MKS-u:

JFA Przechlewo- Kolejarz Chojnice 1:2
MKS Debrzno- Lipniczanka Lipnica 3:2 (Tutak 2, Jażdżewski)
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 2:3 (Tutak 2, Jażdżewski)
Lipniczanka Lipnica- Lider Rychnowy 0:1
MKS Debrzno- JFA Przechlewo 1:1 (Jażdżewski)
Kolejarz Chojnice- Lider Rychnowy 1:0
Lider Rychnowy- JFA Przechlewo 0:1
Lipniczanka Lipnica- Kolejarz Chojnice 1:1
MKS Debrzno- Lider Rychnowy 3:1 (Tutak 2, Jażdżewski)
Lipniczanka Lipnica- JFA Przechlewo 3:1

MKS: Jażdżewski, Kaszuba, Lica, Nowaczek, Sala, Seydak, Tutak, I. Wegner, Zienkiewicz