3 września kolejny Piknik Rodzinny!30.08.2023r.
Szybkimi krokami zbliża się następne wydanie Pikniku Rodzinnego Akademii Piłkarskiej 2012 MKS Debrzno, czyli imprezy podsumowującej poprzedni sezon w grupach juniorskich naszego klubu i jednocześnie otwierającej nową edycję. Serdecznie zapraszamy na Stadion Miejski w niedzielę 3 września 2023 r. w godz.11.00-13.30. Na uczestników (liczymy tutaj na obecność nie tylko zawodników i ich rodziców, lecz również sióstr, braci, babć, dziadków, słowem rzeczywiście zgodnie z nazwą całych rodzin) czeka wiele interesujących wydarzeń.

W ramach pikniku m.in. odbędzie się pasowanie na piłkarza, wręczymy wyróżnienia dla młodych adeptów za kampanię 2022/2023, podziękujemy darczyńcom, uwiecznimy poszczególne drużyny na wspólnych, pamiątkowych fotografiach, wykonamy też zdjęcie wszystkich obecnych na imprezie, trenerzy przeprowadzą pokazowe zajęcia, rozegramy także mecze z rodzicami. Oczywiście jak zwykle nie zabraknie czegoś dodatkowego, jak strefy relaksu i gastronomicznej oraz dmuchanych zamków, Footdart, Bumper Balls, czyli atrakcji cieszących się rokrocznie stałą, niesłabnącą popularnością.

Zachęcamy do pojawienia się na obiekcie przy ul. Sportowej 1, do zobaczenia!