wtorek 7 maja godz.19.00-20.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.18.30-20.00 Stadion Miejski; zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Błękitnymi Motarzyno niedziela 12 maja godz.14.30 Stadion Miejski
JUNIORZY D1
zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Kolejarzem Chojnice poniedziałek 6 maja godz.15.30 Stadion Miejski
JUNIORZY D2
wtorek 7 maja godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E1
wtorek 7 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E2
wtorek 7 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
AKADEMIA PIŁKARSKA
grupa I (roczniki 2018 i 2019, juniorzy G1), trener PAWEŁ WŁADYCZAK; wtorek 7 maja godz.16.00-17.00 Stadion Miejski i czwartek 9 maja godz.16.00-17.00 Stadion Miejski
grupa II (roczniki 2016 i 2017, juniorzy F2), trener PAWEŁ WEGNER
grupa III (rocznik 2015, juniorzy F1), trener PAWEŁ WEGNER
grupa IV (roczniki 2013 i 2014, juniorzy E1 i E2), trener KRZYSZTOF DUDZIC; wtorek 7 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa V (rocznik 2012, juniorzy D2), trener BARTŁOMIEJ LICA; wtorek 7 maja godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa VI (rocznik 2011, juniorzy D1), trener NORBERT MUCHA; zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Kolejarzem Chojnice poniedziałek 6 maja godz.15.30 Stadion Miejski
AKTUALNOŚCI
W juniorach D2 na wstępie derby
24.07.2023r.
Od derbowej potyczki z Piastem w Człuchowie w trzeci weekend sierpnia zaczną edycję 2023/2024 zawodnicy zespołu rocznika 2012 (i młodsi) MKS-u. Piłkarze prowadzeni przez Bartłomieja Licę początkowo mieli rywalizować w grupie dziesięciodrużynowej, lecz po oficjalnej dacie przyjmowania zgłoszeń dokooptowano do rozgrywek team Gryfa II Słupsk, co z miejsca spowodowało szybszy start ligi, bo terminarz zakłada teraz nie dziewięć, a jedenaście kolejek.
Właśnie ze słupszczanami Czerwono-Niebiescy zagrają na własnym stadionie w drugiej serii. Poza tym na obiekcie przy ul. Sportowej podejmiemy Bytovię Bytów, Czarnych Czarne, Kaszubię Studzienice i JFA Przechlewo. Również pięć razy emkaesiacy zaprezentują się poza domem, gdyż oprócz krótkiego wypadu do Człuchowa pojedziemy też dwukrotnie do Chojnic (Kolejarz i Chojniczanka II) oraz Bytowa (Canicuła i U-2).
19/20 sierpnia 2023 r. (sobota/niedziela) Piast Człuchów- MKS
26/27 sierpnia 2023 r. (sobota/niedziela) MKS- Gryf II Słupsk
2/3 września 2023 r. (sobota/niedziela) pauza
9/10 września 2023 r. (sobota/niedziela) Kolejarz Chojnice- MKS
16/17 września 2023 r. (sobota/niedziela) MKS- Bytovia Bytów
23/24 września 2023 r. (sobota/niedziela) Canicuła Bytów- MKS
30 września/1 października 2023 r. (sobota/niedziela) MKS- Czarni Czarne
7/8 października 2023 r. (sobota/niedziela) Chojniczanka II Chojnice- MKS
14/15 października 2023 r. (sobota/niedziela) MKS- Kaszubia Studzienice
21/22 października 2023 r. (sobota/niedziela) U-2 Bytów- MKS
28/29 października 2023 r. (sobota/niedziela) MKS- JFA Przechlewo