Dodatkowy sparing z Liderem15.07.2023r.
Do przedstawionego na stronie internetowej klubu 2 lipca planu gier kontrolnych piłkarzy MKS-u przed zbliżającą się rundą jesienną w klasie okręgowej seniorów nanieśliśmy w ostatnich dniach ważną poprawkę. Oprócz rozegranego wczoraj meczu z Pogonią Łobżenica oraz przewidzianych na 21 lipca i 30 lipca dwóch innych sprawdzianów (z Kolejarzem Chojnice i tradycyjnego Pucharu Lata) podopieczni Krzysztofa Dudzica zaliczą jeszcze jeden sparing.

Czerwono-Niebiescy w środę 26 lipca na stadionie w Dębnicy zmierzą się z grającym na co dzień w klasie A Liderem Rychnowy. Początek spotkania o godz.18.00.