Rocznik 2015 na pudle w Lubiana Cup21.06.2023r.
17 czerwca stadion w Łubianie koło Kościerzyny był miejscem rozgrywania turnieju piłki nożnej dla dzieci z rocznika 2015 (i młodsi), organizowanego przez miejscowy klub Ceramik. Ogółem w czterogodzinnej imprezie wystartowało piętnaście drużyn, a wśród nich Czerwono-Niebiescy prowadzeni przez Pawła Wegnera.

Piłkarze MKS-u w sobotnich zawodach spisali się bardzo dobrze, plasując się w klasyfikacji końcowej na trzecim miejscu. Debrznianie rozegrali najpierw cztery mecze w fazie wstępnej, a potem kolejne cztery w tzw. Lidze Mistrzów. W I części turnieju zremisowaliśmy 0:0 z Filsport Przywidz, zwyciężyliśmy Unię II Tczew 3:0 po dwóch trafieniach Franciszka Szubera oraz jednym Seweryna Tojzy, ulegliśmy 0:1 UKS Przyjaźń i pokonaliśmy AP Energa Gryf Słupsk 5:0 (Szuber 3, Tojza, Rayan Ryngwelski).

W dalszej części rywalizacji ponownie zagraliśmy z Filsport Przywidz, tym razem wygrywając 1:0 po strzale Ryngwelskiego. Później emkaesiacy bezbramkowo zremisowali z Bytovią Bytów, przegrali z FC Gowidlino 0:1 i na koniec cieszyli się ze zwycięstwa z Unią Tczew 1:0 (Szuber).

Podziękowania dla Rodziców dzieci za pomoc w realizacji wyjazdu na turniej!

MKS Debrzno: Jan Nowaczek, Rayan Ryngwelski, Franciszek Sala, Franciszek Szuber, Seweryn Tojza, Filip Tutak, Iga Wegner, Leo Zienkiewicz