23 czerwca Mecz Wspomnień III20.06.2023r.
Nieco wcześniej niż w poprzednich dwóch latach zapraszamy sympatyków piłki nożnej w przerwie między sezonami, na trzecią odsłonę okolicznościowego, łączącego kilka pokoleń futbolowych Meczu Wspomnień. Całość odbędzie się na Stadionie Miejskim w Debrznie w piątek 23 czerwca 2023 r. o godz.18.00. Gorąco zachęcamy do pojawienia się na ul. Sportowej 1 szeroką grupę ludzi, którym nie był nigdy i nie jest nadal obojętny klub znad Debrzynki, a zwłaszcza byłych i obecnych piłkarzy Żagla i MKS-u, którzy nie tylko zechcieliby się spotkać w przyjaznym gronie towarzysko, czyli w tzw. "kuluarach", ale i pobiegać na naszym "dywanie".

To bowiem znakomita okazja, aby porozmawiać, pogawędzić, powspominać, spędzić w miłej atmosferze kilka godzin, czasami wśród osób rzeczywiście dawno nie widzianych, którzy tworzyli wcześniej historię klubu z Grodu Dzika, a obecnie na przykład przebywają daleko od Debrzna. Zakładamy mecz 80-minutowy, lecz jeśli zajdzie taka potrzeba, czy konieczność (oby tak się stało!) ze względu na jak najbardziej pożądaną wysoką frekwencję, możemy stworzyć nawet trzy drużyny i rozegrać mini-turniej. Ważne, abyście stawili się na stadionie odpowiednio wcześnie (około godz.17.30), bo ułatwiłoby to nam ogarnięcie wszystkich kwestii organizacyjnych.

Rodzina Czerwono-Niebieskich to także coroczna hojność i nie mamy wątpliwości, że podobnie stanie się i tym razem. Ponieważ w ubiegłym roku jeden z nas uległ wypadkowi samochodowemu chcielibyśmy uzbieraną w trakcie piątkowych zawodów kwotę przekazać na pomoc w rehabilitacji poszkodowanego. Szczegóły na stadionie!

Koszt udział w meczu to dziesięć złotych od osoby (z przeznaczeniem na napoje, wyżywienie itp.) oraz drugie dziesięć (plus dodatkowo oczywiście tyle, ile każdy uzna za stosowne) na wspomniany cel charytatywny.

W razie pytań, czy wątpliwości co do formuły imprezy zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 609 266 529. Do zobaczenia 23 czerwca!