Grad trafień emkaesiaków na zawodach w Rytlu15.06.2023r.
Juniorzy F1 (rocznik 2014 i młodsi) szkoleni przez Krzysztofa Dudzica w bardzo dobrym stylu skończyli rozgrywki mistrzowskie w edycji 2022/2023. W zaległej imprezie ligowej, która odbyła się w środowe popołudnie 14 czerwca na dwóch boiskach na stadionie w Rytlu, Czerwono-Niebiescy po grze, która mogła zadowolić zarówno trenera, jak również kibicujących drużynie Rodziców (i w jednym przypadku Dziadka!), świetnie poradzili sobie w potyczkach z wszystkimi czterema rywalami.

Zdobyliśmy ogółem "oczko", a więc 21 goli i co znowu ważne, akcenty strzeleckie rozłożyły się na sporą grupkę piłkarzy. Dzielnie spisywała się też między słupkami naszej bramki Iga Wegner (w jednym meczu zastąpiła ją grająca nominalnie w polu starsza siostra Lena), co razem, po złożeniu wszystkich elementów futbolowej "układanki", przyczyniło się do dobrej postawy zespołu. Brawo MKS!

Wyniki meczów i zdobywcy bramek dla debrznian:

Kolejarz Chojnice- Brda Rytel 0:5
MKS Debrzno- Sokół Wyczechy 11:1 (A. Jarosz 3, W. Wasyłyk 3, Szuber 2, L. Wegner 2, Malmon)
Brda Rytel- MKS Debrzno 1:4 (W. Wasyłyk 2, A. Jarosz, Szuber)
Sokół Wyczechy- JFA Przechlewo 0:6
Sokół Wyczechy- Brda Rytel 2:6
JFA Przechlewo- Kolejarz Chojnice 8:6
JFA Przechlewo- Brda Rytel 4:1
MKS Debrzno- Kolejarz Chojnice 3:0 (W. Wasyłyk 3)
JFA Przechlewo- MKS Debrzno 2:3 (Szuber, L. Wegner, Traczyk)
Kolejarz Chojnice- Sokół Wyczechy 6:3

MKS: A. Jarosz, Malmon, W. Obarzanek, M. Ogierman, Szuber, Traczyk, W. Wasyłyk, I. Wegner, L. Wegner