Dobra postawa juniorów E1 w Człuchowie30.05.2023r.
Kilkanaście godzin po powrocie z turnieju w Berlinie zawodnicy rocznika 2012 (i młodsi), trenowani przez Norberta Muchę pojawili się w Człuchowie, gdzie rozegrano ostatni w tym sezonie turniej mistrzowski w tej kategorii wiekowej. Wprawdzie chcieliśmy w/w zawody przesunąć o jeden dzień (na wtorek 30 maja), lecz nie wszystkie kluby wyraziły na to zgodę, stąd młodzi piłkarze konfrontowali się w pierwotnym terminie.

Stało się to zresztą przyczyną małego zamieszania, ponieważ na imprezę nie stawili się futboliści Sokoła Wyczechy sądząc, że turniej ma być rozegrany dzień później... W systemie Extranet widniała jednak data 29 maja, nie było na temat ewentualnej zmiany informacji w komunikacie Komisji ds. Rozgrywek, więc ekipa z Wyczech wyłącznie ze swojej winy nie pojawiła się na poniedziałkowej rywalizacji.

Czerwono-Niebiescy wystąpili w mocno okrojonym składzie, bez zmienników, ale... pokazali się mimo to z bardzo dobrej strony, wygrywając dwa spotkania i remisując z gospodarzami z Piasta Człuchów. Graliśmy z zaangażowaniem, ambitnie i to duży plus. Podziękowania dla Rodziców dzieci, którzy tradycyjnie, podobnie jak przy okazji każdego z turniejów odbywających się blisko Debrzna, wsparli klub w transporcie.

Wyniki meczów i zdobywcy bramek dla MKS-u:

Kolejarz Chojnice- Piast Człuchów 1:2
MKS Debrzno- Czarni Czarne 3:1 (Lemańczyk 2, Nylec)
MKS Debrzno- Piast Człuchów 1:1 (Lemańczyk)
Czarni Czarne- Kolejarz Chojnice 1:2
MKS Debrzno- Kolejarz Chojnice 2:0 (Nylec 2)
Piast Człuchów- Czarni Czarne 2:4

MKS: Sz. Kaczyński, Lemańczyk, Nylec, Sz. Ogierman, Pająk, L. Wegner, Żłobecka