Michał Kawczak trenerem juniorów F226.08.2022r.
Reprezentujący nieprzerwanie od ponad ośmiu lat (debiut 16 lutego 2014 roku w sparingu z Kolejarzem Chojnice) Czerwono-Niebieskie barwy w teamie seniorów Michał Kawczak dołączył do sztabu szkoleniowego Akademii Piłkarskiej naszego klubu. 28-latek będzie w sezonie 2022/2023 odpowiadał za zespół juniorów F2 (rocznik 2015 i młodsi) MKS-u, czyli najmłodszą drużynę ligową.

"Kawa" przed transferem do ekipy znad Debrzynki na półmetku edycji 2013/2014 (najpierw wypożyczenie z Piasta Człuchów, a potem, po kilku miesiącach, przejście na stałe) grał w Juve Uniechów i Koralu Dębnica. Obecnie oprócz występów na boisku, gdzie pełni ważną rolę w drużynie Pawła Władyczaka, będzie także wspierał rozwój piłkarski siedmiolatków. W tej niełatwej i odpowiedzialnej pracy życzymy mu oczywiście powodzenia. Trzymamy kciuki!