AKTUALNOŚCI
Dominik Pikulik na stałe w Arce Gdynia11.08.2022r.
Dominik Pikulik, jeden z najbardziej utalentowanych wychowanków w 10-letniej historii Akademii Piłkarskiej MKS-u, po rocznym pobycie w Arce Gdynia (umowa wypożyczenia) kilka dni temu stał się na mocy transferu definitywnego zawodnikiem Żółto-Niebieskich. Dla "Pikiego" sezon 2021/2022 był niestety pechowy, bowiem po udanym początku w nowych barwach i regularnej grze w podstawowym składzie zespołu w swojej kategorii wiekowej doznał poważnej kontuzji kolana. Przeszedł operację i obecnie sposobi się powoli do powrotu do treningów oraz na ligowe boiska.

Obszernie o dokonaniach Dominika w trakcie ponad pięciu lat jego gry w MKS-ie pisaliśmy w materiałach zamieszczonych na stronie internetowej 24 lutego 2021 r. (wtedy był wypożyczany do Olimpijczyka Kwakowo) oraz 2 sierpnia 2021 r. (informacja o czasowym przejściu do Arki). W tym miejscu przypomnimy tylko o imponującym dorobku młodego piłkarza w gronie Czerwono-Niebieskich, gdyż za taki należy uznać 197 (!) strzelonych goli w turniejach i meczach mistrzowskich w latach 2014-2020, z czego aż 62 na szczeblu I Ligi Wojewódzkiej.

Teraz najważniejszy dla Pikulika jest powrót do pełni zdrowia i formy, czego serdecznie życzymy, ściskając mocno kciuki za dalsze miesiące pobytu w Trójmieście!

::  Copyright © 2003-2022 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::