Jantar jednak zagra, Kaszubia zastąpi U-2 Bytów w juniorach C110.08.2022r.
Dwie ważne korekty nastąpiły w składzie klasy okręgowej juniorów C1 (rocznik 2008 i młodsi). Przypomnijmy, że poprzednio pisaliśmy o grupie 11-drużynowej zmagań z udziałem MKS-u Debrzno, lecz okazuje się, że podopieczni Dariusza Piekarskiego wkrótce rozpoczną ligę skonstruowaną nieco inaczej.

Otóż przywrócono do rozgrywek ekipę Jantara Ustka, która widniała na pierwotnej liście zgłoszeń, potem wycofała się, aby "chwilę" potem... ponownie wyrazić chęć gry. Nie będzie jednak zespołu U-2 Bytów, który zrezygnował z rywalizacji i zostanie zastąpiony przez... Kaszubię Studzienice. Piłkarze tego ostatniego klubu w ubiegłej kampanii 2021/2022 występowali w I Lidze Wojewódzkiej. Utrzymali się w niej, ale kilka dni temu odstąpili od możliwości gry na tym poziomie i zgłosili akces do okręgówki, co przyjęła Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej tylko dlatego, że zwolniło się miejsce po teamie z Bytowa. Uff, to już chyba ostateczne postanowienia co do ligi juniorów C1...