AKTUALNOŚCI
Podział na grupy dokonany08.07.2022r.
Ledwie parę dni po tym, jak Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej ogłosiła wykaz ekip zgłoszonych do rozgrywek w poszczególnych klasach oraz w przypadku juniorów kategoriach wiekowych, mamy już podział na grupy. Dowiedzieliśmy się zatem w szczegółach, z jakimi rywalami zmierzą się w sezonie 2022/2023 drużyny dziecięce Czerwono-Niebieskich.

Zanim o tym, słowo o zmaganiach seniorów. Związek zaszeregował kluby do dwóch grup w klasie A i także dwóch w klasie B, co jest o tyle istotne, iż na najniższym szczeblu w poprzedniej edycji była tylko jedna.

Zgodnie z przypuszczeniami nie będzie na ziemi słupskiej rywalizacji w juniorach A, do której anonsowano raptem... dwie drużyny. W ostatniej chwili nastąpiło kilka korekt co do listy teamów w rocznikach. W juniorach B1 nie mamy zatem Kolejarza Chojnice i Czarnych Czarne, a obydwa zespoły zagrają w juniorach B2 (tam skreślono Lew Lębork). W juniorach C1 zabraknie Karola Pęplino, w juniorach D1 Grasz Dwumiasto Ustka, natomiast w juniorach D2 ze startu zrezygnował Karol Pęplino, dopisano zaś Gryf II Słupsk. Kolejne roszady dotyczą rozgrywek "orlikowych": w juniorach E1 dodano Karol Pęplino, nie będzie Aniołów Garczegorze i JFA Przechlewo, w juniorach E2 dokooptowano GTS Czarna Dąbrówka i wreszcie w juniorach F2 wykreślono GTS Czarna Dąbrówka, Gryfa Słupsk i Prometeusza Tuchomie, zgłosił się natomiast dodatkowo team JFA II Przechlewo.

Dyskusje wśród uczestników ligi budzi podział w juniorach D2. Wg komisji mają to być dwie duże grupy, głosy dochodzące z niektórych klubów wskazują na trzy grupy po dziewięć drużyn. Czy zostanie utrzymane postanowienie podokręgu, czy jednak nastąpi zmiana przekonamy się zapewne dość szybko, bo przecież wkrótce muszą się pojawić terminarze.

Tak jak przypuszczaliśmy wszystkie drużyny "orlikowe" MKS-u przyporządkowano wg położenia terytorialnego, mając na uwadze w głównej mierze odległości między miejscowościami.

Klasa A seniorów

grupa I

Barton Barcino, Echo Biesowice, Polonez Bobrowniki, KS Damnica, Stal Jezierzyce, Słupia Kobylnica, Granit Kończewo, Lew Lębork, Wybrzeże Objazda, Sokół Szczypkowice, Diament Trzebielino, KS Włynkówko

grupa II

Zawisza Borzytuchom, GTS Czarna Dąbrówka, Victoria Dąbrówka, Orkan Gostkowo, Granit Koczała, LKS Łebunia, Błękitni Motarzyno, Grom Nakla, Magic Niezabyszewo, Zenit Redkowice, Lider Rychnowy, Urania Udorpie

Klasa B seniorów

grupa I

Błękitni Główczyce, Sokół Kuleszewo, Dąb Kusowo, Start Łeba, Start Łebień, Szansa Siemianice, Victoria Słupsk, Rowokół Smołdzino, KS Zaleskie

grupa II

Skotawa Budowo, KS Bytów, GKS Kołczygłowy, Sparta Konarzyny, WKS Nożyno, Baza 44 Siemirowice, Kaszubia II Studzienice, Słupia Sulęczyno

Junior B1, rocznik 2006 i młodsi - system czterorundowy

Tęcza Brusy, Bytovia Bytów, Piast Człuchów, Garbarnia Kępice, Jantar Ustka

Junior B2, rocznik 2007 i młodsi - system czterorundowy

Chojniczanka Chojnice, Kolejarz Chojnice, Czarni Czarne, KS Damnica, Granit Koczała, Byki Słupsk, KS Gryf Słupsk

Junior C1, rocznik 2008 i młodsi

KS Bruskowo Wielkie, Tęcza Brusy, Bytovia Bytów, U-2 Bytów, GTS Czarna Dąbrówka, MKS Debrzno, Dolina Gałąźnia Wielka, Pogoń Lębork, Start Miastko, JFA Przechlewo, Gryf Słupsk, Grasz Dwumiasto Ustka, Jantar Ustka

Junior C2, rocznik 2009 i młodsi

Echo Biesowice, U-2 Bytów, Latarnik Choczewo, Chojniczanka Chojnice, Kolejarz Chojnice, Dębnickie Orły Dębnica Kaszubska, Stal Jezierzyce, Lew Lębork, Lipniczanka Lipnica, Lider Rychnowy, KS Gryf Słupsk, Myśliwiec Tuchomie, Grasz Dwumiasto Ustka

Junior D1, rocznik 2010 i młodsi

Bytovia Bytów, Chojniczanka Chojnice, Kolejarz Chojnice, Czarni Czarne, Piast Człuchów, Anioły Garczegorze, Granit Koczała, Orliki Kończewo, AP Diego Lębork, Trójka Lębork, Byki Słupsk, Kaszubia Studzienice

Junior D2, rocznik 2011 i młodsi

grupa I

Chrobry Charbrowo, Latarnik Choczewo, Anioły Garczegorze, Stal Jezierzyce, Garbarnia Kępice, Słupia Kobylnica, AP Diego Lębork, Pogoń Lębork, Wybrzeże Objazda, Gryf Słupsk, KS Gryf Słupsk, Grasz Dwumiasto Ustka, Jantar Ustka, Żelki Żelkowo

grupa II

U-2 Bytów, Leśnik Cewice, Chojniczanka Chojnice, Kolejarz Chojnice, GTS Czarna Dąbrówka, MKS Debrzno, Dolina Gałąźnia Wielka, AP Karol Piątek Luzino, Start Miastko, JFA Przechlewo, Lider Rychnowy, Gryf II Słupsk, Myśliwiec Tuchomie

Junior E1, rocznik 2012 i młodsi

grupa I

Canicuła Bytów, U-2 Bytów, Magic Niezabyszewo, Kaszubia Studzienice, Myśliwiec Tuchomie

grupa II

Kolejarz Chojnice, Czarni Czarne, Piast Człuchów, MKS Debrzno, Sokół Wyczechy

grupa III

Karol Pęplino, Byki Słupsk, Gryf Słupsk, KS Gryf Słupsk, Jantar Ustka

grupa IV

Leśnik Cewice, Latarnik Choczewo, Lew Lębork, Jantaria Pobłocie

grupa V

Echo Biesowice, Bytovia Bytów, MKS II Debrzno, Start Miastko

grupa VI

GAP Bruskowo Wielkie, Pomorze Potęgowo, KS Gryf II Słupsk, Grasz Dwumiasto Ustka

Junior E2, rocznik 2013 i młodsi

grupa I

Kolejarz Chojnice, Piast Człuchów, MKS Debrzno, Lipniczanka Lipnica, Lider Rychnowy

grupa II

Start Miastko, KS Gryf Słupsk, UKS Sparta Sycewice, Diament Trzebielino, Grasz Dwumiasto Ustka

grupa III

GAP Bruskowo Wielkie, Leśnik Cewice, Chrobry Charbrowo, GTS Czarna Dąbrówka, Pogoń Lębork

grupa IV

Stal Jezierzyce, Gryf Słupsk, Jantar Ustka, KS Włynkówko

grupa V

Bytovia Bytów, U-2 Bytów, Dolina Gałąźnia Wielka, Magic Niezabyszewo, Kaszubia Studzienice

Junior F1, rocznik 2014 i młodsi

grupa I

Lew Lębork, Pogoń Lębork, GKS Linia, Jantaria Pobłocie

grupa II

Kolejarz Chojnice, MKS Debrzno, JFA Przechlewo, Brda Rytel, Sokół Wyczechy

grupa III

Zawisza Borzytuchom, Dolina Gałąźnia Wielka, Myśliwiec Tuchomie, Prometeusz Tuchomie

grupa IV

Stal Jezierzyce, KS Gryf Słupsk, Grasz Dwumiasto Ustka, KS Włynkówko

grupa V

GAP Bruskowo Wielkie, Gryf Słupsk, UKS Sparta Sycewice, Jantar Ustka

grupa VI

Bytovia Bytów, Piast Człuchów, Lipniczanka Lipnica, Kaszubia Studzienice,

Junior F2, rocznik 2015 i młodsi

grupa I

Kolejarz Chojnice, Piast Człuchów, MKS Debrzno, JFA Przechlewo, Lider Rychnowy

grupa II

Pogoń Lębork, GKS Linia, Grasz Dwumiasto Ustka, Żelki Żelkowo

grupa III

U-2 Bytów, Start Miastko, JFA II Przechlewo, Kaszubia Studzienice

grupa IV

Garbarnia Kępice, KS Gryf Słupsk, Jantar Ustka, KS Włynkówko

Junior G1, rocznik 2016 i młodsi

grupa I

Zawisza Borzytuchom, Bytovia Bytów, U-2 Bytów, Dolina Gałąźnia Wielka, JFA Przechlewo

grupa II

Skotawia Dębnica Kaszubska, Lew Lębork, KS Gryf Słupsk, Grasz Dwumiasto Ustka, Jantar Ustka

::  Copyright © 2003-2022 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::