Podsumowujemy sezon 2021/2022 (3) - juniorzy E230.06.2022r.
Prowadzona przez Norberta Muchę drużyna rocznika 2012 (i młodsi) w zakończonej w czerwcu edycji rozegrała w ramach sześciu turniejów najwięcej (aż 27) meczów spośród wszystkich drużyn "orlikowych" grających pod szyldem MKS-u. Zarazem był to zespół, który poczynał sobie ze zmiennym szczęściem, osiągając bardzo zróżnicowane wyniki jesienią i wiosną.

Dokładnie odzwierciedla to poniższa statystyka. W pierwszej części kampanii graliśmy z Kolejarzem Chojnice, JFA Przechlewo, Piastem Człuchów i Czarnymi Czarne, z kolei w rundzie wiosennej toczyliśmy boje nadal z Kolejarzem i Czarnymi, ale do tego doszły dwa kluby z Bytowa (Canicuła i Bytovia) oraz Magic Niezabyszewo.

Aż 22 zawodników zgłosiliśmy do ligi, lecz występy w obydwu częściach sezonu zaliczyła dokładnie połowa piłkarzy, z czego jedynym, który zagrał w każdej z sześciu imprez mistrzowskich był Szymon Kaczyński, zresztą z młodszego rocznika (2013). Aż dziesięciu zawodników zdobywało bramki, a najwięcej (12) Nikodem Lisowski, który miał bardzo udaną wiosnę (w tym okresie jedenaście trafień).

W I fazie edycji w zmaganiach uczestniczyło dużo, bo 22 drużyny w pięciu grupach, w przerwie zimowej związek podzielił stawkę na nowo tworząc cztery grupy (w tym trzy bardzo liczne, bo sześciozespołowe), gdzie ogółem zagrały 23 ekipy.

Razem: 6 turniejów, 27 meczów, 10 zwycięstw, 7 remisów, 10 porażek, 37 punktów, bramki 38-35

Jesień: 3 turnieje, 12 spotkań, 2 wygrane, 3 remisy, 7 przegranych, 9 punktów, gole 13-25

Wiosna: 3 turnieje, 15 spotkań, 8 wygranych, 4 remisy, 3 przegrane, 28 punktów, gole 25-10

Turnieje:
Szymon Kaczyński 6, Jan Bielecki 5, Nikodem Lisowski 5, Franciszek Osięglewski 5, Wiktor Wasyłyk 5, Lena Wegner 5, Zuzanna Żłobecka 5, Wojciech Laskowski 4, Jakub Lemańczyk 4, Szymon Ogierman 4, Martyna Nagibor 3

Tylko jesienią:
Hubert Dunikowski 1, Wiktoria Jarosz 1, Lena Kiestrzyn 1, Wojciech Kudrelik 1,

Tylko wiosną:
Amelia Wasyłyk 1

Nie grali:
Jakub Bańczyk, Filip Dziubiński, Hubert Kosecki, Jan Markiewicz, Marcelina Obarzanek, Daniel Szczepanik

Gole: