AKTUALNOŚCI
Powiśle wraca do czwartej ligi27.06.2022r.
We wczorajszym finałowym spotkaniu barażowym o awans do IV ligi Orlęta Reda uległy Powiślu Dzierzgoń 0:3. Tym samym goście po zaledwie rocznej przerwie wrócili na ten szczebel rozgrywkowy i co trzeba podkreślić uczynili to w bardzo dobrym stylu, gdyż mierzyli się z dwoma rywalami na wyjeździe. Mimo tych niekorzystnych okoliczności zasłużenie wywalczyli przepustki do nowego/starego towarzystwa.

Mecz z Orlętami można śmiało określić konfrontacją "bez historii", ponieważ przyjezdni dość szybko (11 min.) objęli prowadzenie, które podwyższyli w 27. minucie, skutecznie wykonując rzut karny. Jakiekolwiek wątpliwości rozwiano po przerwie, w 55 min., gdy padła trzecia bramka i było praktycznie po wszystkim. Gratulacje dla Powiśla!