Happening kibiców MKS-u24.06.2022r.
Krótko przed godziną osiemnastą 22 czerwca, a zatem dokładnie w porze niedoszłego meczu barażowego MKS Debrzno - Powiśle Dzierzgoń, na trybunach Stadionu Miejskiego w Grodzie Dzika zgromadziła się spora grupa sympatyków Czerwono-Niebieskich, aby wyrazić niezadowolenie z zaistniałej sytuacji.

Na ogrodzeniu obiektu zawisła klubowa flaga, a oprócz niej płótna z hasłami "Pomorski Związek Piłki Niepoważnej", "We wtorek obiecali w piątek odj....i" oraz "Całe Debrzno w Miastko wierzy do Was baraż ten należy", to ostatnie wyrażające solidarność z ligowymi rywalami. Nie zabrakło pirotechniki oraz słownego odniesienia się do końcówki sezonu w klasie okręgowej i decyzji Pomorskiego ZPN-u...