Dobry występ juniorów E213.06.2022r.
Mimo skromnej liczbowo kadry, jaką dysponował podczas ostatniej imprezy ligowej w sezonie 2021/2022 trener Norbert Mucha (tylko ośmiu podopiecznych) Czerwono-Niebiescy z drużyny rocznika 2012 (i młodsi) wypadli więcej niż przyzwoicie na zawodach w Czarnem. W turnieju z udziałem sześciu zespołów, rozgrywanym na dwóch boiskach (sztucznym i naturalnym) debrznianie odnieśli trzy zwycięstwa, w jednym meczu padł wynik nierozstrzygnięty, a ponadto zanotowali jedną porażkę.

Sobotnie (11 czerwca) przedpołudniowe gry rozpoczęliśmy od wysokiej wygranej z teamem dziewczęcym Canicuła Bytów, następnie przyszło zwycięstwo z drużyną Magic Niezabyszewo, przegrana z gospodarzami, znowu wiktoria, tym razem z Kolejarzem Chojnice i na koniec remis z Bytovią Bytów.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w transporcie dzieci na turniej!

Rezultaty spotkań i strzelcy bramek dla MKS-u:

Bytovia Bytów- Kolejarz Chojnice 3:1
Czarni Czarne- Magic Niezabyszewo 0:2
MKS Debrzno- Canicuła Bytów 9:0 (Lisowski 4, W. Wasyłyk 2, Sz. Kaczyński, Nagibor, Lemańczyk)
Kolejarz Chojnice- Czarni Czarne 4:0
Bytovia Bytów- Canicuła Bytów 1:0
MKS Debrzno- Magic Niezabyszewo 2:0 (Lisowski 2)
Canicuła Bytów- Kolejarz Chojnice 0:3
Czarni Czarne- MKS Debrzno 2:0
Magic Niezabyszewo- Bytovia Bytów 2:2
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 0:1 (Lemańczyk)
Magic Niezabyszewo- Canicuła Bytów 2:0