Koniec sezonu dla Wojciecha Marca27.05.2022r.
Na wczorajszym posiedzeniu Komisja Dyscyplinarna Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej m.in. zadecydowała o karze dla zawodnika drużyny seniorów MKS-u Debrzno Wojciecha Marca. Piłkarz z Grodu Dzika otrzymał dwie żółte kartki w 90+1. i 90+2. minucie ligowego spotkania Czerwono-Niebieskich w Pobłociu z Jantarią 22 maja, a na domiar złego schodząc z murawy wyraził się, oględnie rzecz ujmując, niepochlebnie o pracy arbitra, co zostało opisane w sprawozdaniu sędziowskim.

Związkowe gremium surowo potraktowało zachowanie debrznianina, ponieważ odsunęło futbolistę od gry w dwóch potyczkach mistrzowskich. Oznacza to de facto... koniec sezonu dla W. Marca jako, że wspomniane wyżej kartki to jedenaste i dwunaste (!) napomnienia piłkarza z Debrzna, co z automatu zgodnie z regulaminem rozgrywek oznacza dwa mecze pauzy, natomiast kara dodatkowa za incydent po ich otrzymaniu daje w sumie cztery konfrontacje przerwy od boiskowych występów... Dokładnie tyle kolejek pozostało do finiszu edycji 2021/2022...