Pomyślny występ juniorów F1 w Chojnicach 10.05.2022r.
Jako ostatni przystąpili do wiosennych gier mistrzowskich piłkarze z rocznika 2013 (i młodsi). Drużyna trenowana przez Krzysztofa Dudzica gościła w Chojnicach, gdzie w sobotę 7 maja miała okazję zmierzyć się z czterema rywalami. Wszystkie mecze emkaesiaków były interesujące i zacięte, dotyczy to zresztą w ogóle całej imprezy, bo większość gier miała taki przebieg.

Czerwono-Niebiescy pokazali się z dobrej strony, odnosząc trzy zwycięstwa i przegrywając jedynie z teamem Magic Niezabyszewo. Następne doświadczenie z rywalizacji z rówieśnikami z innych ośrodków zdobyte i to jest najistotniejsze.

Tradycyjnie dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu, obecność na zawodach i kibicowanie drużynie! Drugi turniej w tym roczniku w II fazie sezonu zorganizuje Lider Rychnowy, na obiekcie w Dębnicy w sobotę 28 maja o godz.16.30.

Rezultaty meczów i zdobywcy bramek dla MKS-u:

Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 0:1 (W. Wasyłyk)
U-2 Bytów- Magic Niezabyszewo 3:3
Kolejarz Chojnice- Lider Rychnowy 1:0
Magic Niezabyszewo- MKS Debrzno 2:1 (W. Wasyłyk)
Lider Rychnowy- U-2 Bytów 1:2
Magic Niezabyszewo- Kolejarz Chojnice 0:0
MKS Debrzno- Lider Rychnowy 2:0 (Sz. Kaczyński, W. Wasyłyk)
U-2 Bytów- Kolejarz Chojnice 1:4
Lider Rychnowy- Magic Niezabyszewo 0:4
MKS Debrzno- U-2 Bytów 1:0 (Traczyk)

MKS: Dziubiński, Sz. Kaczyński, M. Ogierman, Sz. Ogierman, Traczyk, A. Wasyłyk, W. Wasyłyk, I. Wegner, L. Wegner