AKTUALNOŚCI
Wrzeszcz, Stroiński i Michno powitali wiosnę w Rychnowach 20.03.2022r.
UKS Wiking Rychnowy zorganizował turniej tenisa stołowego "Powitanie Wiosny", w którym wśród ponad 80 zawodników znalazło się trzech przedstawicieli debrzeńskiego środowiska pingpongowego. W imprezie, której pomysłodawcą i głównym animatorem był opiekujący się tenisistami z Rychnów Tomasz Mikołajczak, wzięli dzisiaj udział Lech Wrzeszcz, Robert Stroiński i Sebastian Michno. Pierwszy i trzeci to zawodnicy MKS-u, a Stroiński poza obecnością na turniejach w Grodzie Dzika często odwiedza imprezy w okolicznych miejscowościach (m.in. Sępólno Krajeńskie, Złotów), choć na co dzień nie gra w lidze.

Debrznianie w stojących na wysokim poziomie zawodach nie zdołali przebić się dla II fazy gier, kończąc rywalizację po zmaganiach w grupach. W kategorii wiekowej 41-55 lat Michno uzyskał bilans 3:3. Przegrał z Krzysztofem Pieragowskim 0:2, pokonał Lecha Jurkiewicza 2:0 i Krzysztofa Chucia 2:0, następnie uległ 0:2 Krzysztofowi Knapikowi, zwyciężył Mirosława Żubertowskiego 2:1, aby na finiszu zapisać porażkę ze Sławomirem Januszewskim 0:2.

W tej samej kategorii Wrzeszcz wygrał Ryszardem Tomczakiem 2:0, a w pozostałych potyczkach przegrał z Radosławem Serowskim, Mariuszem Radzińskim, Arkadiuszem Domachowskim i Michałem Licą po 0:2.

W gronie pingpongistów w przedziale wiekowym 26-40 lat Stroiński dwa razy odchodził od stołu jako zwycięzca (2:0 z Adrianem Stawskim i 2:1 z Grzegorzem Dziedzicem), z kolei trzykrotnie przegrał (0:2 z Patrykiem Lewandowskim, 1:2 z Łukaszem Łysakiem i 1:2 z Mateuszem Zamojskim).

::  Copyright © 2003-2023 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::