Rocznik 2013 bezbłędny na zawodach w Jastrowiu 12.03.2022r.
To było niezwykle udane przedpołudnie dla drużyny juniorów F1 (rocznik 2013 i młodsi) MKS-u Debrzno. Czerwono-Niebiescy prowadzeni przez Krzysztofa Dudzica gościli w Jastrowiu, gdzie wzięli udział w towarzyskim halowym turnieju piłki nożnej. Impreza pierwotnie miała się odbyć trzy tygodnie temu, ale fatalne warunki atmosferyczne (czytaj nękające region wichury) spowodowały, że organizator zawodów (Start Jastrowie) przeniósł je właśnie na 12 marca.

Debrznianie pokazali dzisiaj bardzo dobrą dyspozycję, zwyciężając we wszystkich pięciu spotkaniach z rówieśnikami z Jastrowia, Złotowa, Wałcza i Sypniewa, tracąc przy tym zaledwie jednego gola. Brawo emkaesiacy!

Serdeczne podziękowania dla Rodziców dzieci, którzy pomogli w transporcie na turniej i mocno kibicowali zespołowi.

Wyniki meczów i zdobywcy bramek dla MKS-u:

Start Jastrowie- Zryw Sypniewo 3:1
MKS Debrzno- Start II Jastrowie 3:1 (W. Wasyłyk 2, Sz. Kaczyński)
FA Fair Play Złotów- POS Wałcz 3:1
Start II Jastrowie- Zryw Sypniewo 3:0
MKS Debrzno- FA Fair Play Złotów 1:0 (Sz. Kaczyński)
Start Jastrowie- POS Wałcz 2:2
FA Fair Play Złotów- Zryw Sypniewo 2:0
Start Jastrowie- Start II Jastrowie 2:1
MKS Debrzno- POS Wałcz 2:0 (Sz. Kaczyński, L. Wegner)
FA Fair Play Złotów- Start Jastrowie 1:0
MKS Debrzno- Zryw Sypniewo 5:0 (W. Wasyłyk 2, 2 samobójcze, Sz. Kaczyński)