AKTUALNOŚCI
Impreza rocznika 2013 również częścią akcji charytatywnej01.03.2022r.
Zaczynaliśmy na początku lutego, po miesiącu finiszujemy z cyklem halowych piłkarskich zawodów towarzyskich przeznaczonych dla dzieci i młodzieży. W niedzielę 6 marca o godz.9.00 w szkolnym obiekcie przy ul. Królewskiej 8 zainaugurujemy turniej rocznika 2013 z udziałem (tak samo jak w przypadku poprzednich) ośmiu ekip.

Oprócz dwóch drużyn gospodarzy, czyli MKS-u Debrzno i także dwóch Chojniczanki Chojnice, na boisku zobaczymy teamy Startu Jastrowie, AP Szczecinek, Tucholanki Tuchola oraz Lidera Rychnowy. Gramy w dwóch grupach (tam każdy z każdym), a potem nastąpi podział na Czerwoną i Niebieską. Ogółem wszystkie zespoły rozegrają po pięć spotkań. Nie będzie oficjalnej klasyfikacji, przygotowaliśmy osiem pucharów, medale dla zawodników oraz wyróżnienia indywidualne.

Omawiane zawody będą nieco inne od wcześniejszych, ponieważ zostały wplecione w charytatywny weekend "Debrzno Pomaga Potrzebującym". W ich trakcie będzie można wesprzeć to przedsięwzięcie, wrzucając datki do puszki i tym samym pomóc podopiecznym akcji, czyli Kubusiowi Gierosiowi i Filipowi Kobylskiemu. Zachęcamy do tego gorąco uczestników turnieju, kibiców, rodziców, wszystkich ludzi dobrej woli!

MKS realizuje te zawody jako część projektu pod nazwą "Organizacja imprez rekreacyjno-sportowych dla dzieci i młodzieży w dyscyplinie piłka nożna oraz pikniku rodzinnego Akademii Piłkarskiej MKS Debrzno" w ramach środków pozyskanych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

::  Copyright © 2003-2022 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::