Sobota i niedziela z imprezami juniorów w Jastrowiu i Zakrzewie27.01.2022r.
W najbliższy weekend wiele wydarzeń z udziałem sportowców reprezentujących MKS Debrzno! Wspominaliśmy wcześniej o wyjeździe seniorów na sparingowy mecz w Wałczu z Orkanem Śmiłowo (sobota, godz.14.00). Dzień później Czerwono-Niebiescy pojawią się w hali w Rychnowach, gdzie zagramy decydujące spotkania wśród czołowych czterech drużyn w trwającej od początku grudnia lidze. Poza tym informowaliśmy o turnieju tenisa stołowego organizowanym przez nasz klub z okazji 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (niedziela godz.9.30 w SP Debrzno). To jednak nie wszystko, bo aktywne będą również dzieci z roczników 2012, 2014 i 2011...

Otoż 29 stycznia na zaproszenie Akademii Piłkarskiej Start Jastrowie zagramy w turnieju w tamtejszej hali. O godz.9.00 rozpoczną się zmagania rocznika 2012 (trener Norbert Mucha), a oprócz gospodarzy i debrznian w szranki staną drużyny Joga Bonito Okonek, FA Fair Play Złotów, Zrywu Sypniewo i AP Szczecinek. W samo południe tego samego dnia odbędzie się rywalizacja rocznika 2014 (trener Krzysztof Dudzic), gdzie wystąpią Start Jastrowie, Joga Bonito Okonek, POS Wałcz, AP Szczecinek, FA Fair Play Złotów i MKS Debrzno.

Dzień później pokażemy się rocznikiem 2011 w Zakrzewie. W szkolnym obiekcie w imprezie powiązanej z WOŚP (start o godz.9.00) skonfrontujemy się z ekipami Polonii Jastrowie, FA Fair Play Złotów, Krajny Wyrzysk oraz miejscową, czyli FA Respect. Powodzenia wszystkim!